Mick Foley podziękował reżyserowi specjalnemu za jego „biografię”, WWE Superstars nawiązuje interakcję z odcinkiem specjalnym

Dziś wieczorem był film dokumentalny „Biografia: WWE Legends” Micka Foleya. Odcinek został wyemitowany na A&E o 20:00 ET.

Foley poszedł dziś na Twittera, aby podziękować reżyserowi Thomasowi Odefeltowi i jego ekipie. Podziękował także fanom, którzy oglądali program.

WWE Hall of Famer napisał: „Bardzo wdzięczny za ciężką pracę reżysera Thomasa Odefelta i jego ekipy, miłe słowa od moich rówieśników i was wszystkich za oglądanie!”.

WWE Superstars Sheamus i Dana Brooke to tylko kilka osób, które skomentowały Tonight’s Show.

Sheamus podziękował Mickowi Foleyowi za umieszczenie go i Cesaro z powrotem na mapie.

Napisał na Twitterze: „Nic, tylko szacunek Osadź tweeta Człowieka, który ustawia się sam i na zewnątrz Osadź tweeta Z powrotem na mapie. nie przegap tego “.

Dana Brooke napisała: „Wow, ta biografia AETV W / Osadź tweeta Nie z tego świata! Bardzo go szanuję! Docenianie za Tweetnij #WWEonAE #wwe

Plik Biografia: WWE Legends Filmy dokumentalne rozpoczęły się 18 kwietnia od “Stone Cold” Steve’a Austina. Serial jest produkowany przez WWE Studios dla sieci A&E.

Poniżej znajduje się fragment z odcinka:

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top