Michael Bisping krytykuje ocenę Conora McGregora przez Johna Kavanaugha na UFC 264: „Jeśli to prawda, Conor powinien cię natychmiast zwolnić”.

Michael Bisping Nie zgadza się z Johnem Kavanaugh w sprawie UFC 264 Głównym wydarzeniem jednak UFC Hall of Famer uważa, że ​​czwarta walka między nimi Dustin Poirier A Conor McGregor Jest bardzo prawdopodobne, że tak się stanie.

W trzecim spotkaniu pomiędzy pretendentami w ostatnią sobotę w Las Vegas, Pourier odniósł zwycięstwo Doktora nad TKO po tym, jak McGregor poślizgnął się i złamał laskę. Chociaż ten moment był niefortunny, nie powinien był odbiegać od pierwszych pięciu minut walki Burriera, ponieważ zdobył parę kart wyników 10-8 od sędziów z dominującym gruntem i siłą nad większością wokalu.

Po meczu główny trener McGregora Kavanaugh podał swoją ocenę walki W rozmowie z Laurą Sanko I było oczywiste, że sposób, w jaki patrzył na pierwszą i jedyną rundę walki, był zupełnie inny niż większość.

„Wcale się nie martwiłem, byłem naprawdę bardzo szczęśliwy” – powiedział Kavanagh. „I wiedziałem, co powiem między rundami. Chciałem mu tylko powiedzieć, żeby dalej robił to, co robił z kopniakami i tym razem spróbował zablokować mocniej. Więc patrzymy, zamiast wymieniać ciosy, by przesunąć się do tyłu i lewą ręką, tak jak zrobił to na Aldo. Poszukaj ich. Rodzaje technik Przesuń z powrotem w lewo, przesuń z powrotem w lewo i pozwól Dustinowi wpaść w taką otwartą przestrzeń.

“O godzinie 4:30 wszystko jest bulionem. Energia wyglądała dobrze, technika wyglądała dobrze. Kilka poprawek między rundami i pomyślałem, że jesteśmy na dobrej drodze, aby tam ukończyć lub przynajmniej kontynuować, zachowując rytm dla resztę walki.”

Bisping, były mistrz wagi średniej i obecny komentator kolorów dla UFC, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat walki, a dokładniej komentarzami Kavanagha na temat BT Sport Pokaz po walce.

“gdy [McGregor] Obudziłem się, tak, oczywiście, to było bardzo niefortunne zakończenie – może jednak szczęśliwe dla Connora, bądźmy szczerzy – powiedział Bisping. [was] w szpitalu [got] Pracować nad. To nie jest dobre.

READ  Kanadyjskie bramki do medali olimpijskich odrzucone w związku z zakłóceniami związanymi z COVID-19

„Ale jeśli chodzi o Conora McGregora, jeśli chodzi o maszynę, jego fanów i narrację, która zmienia sytuację, podobnie jak jego trener John Kavanagh, powiedział: „Och, nic mnie nie zmartwi. Wiedziałem, że w drugiej rundzie dostaniemy nokaut. W ogóle nie martwiłem się o nic, co tam widziałem. Jeśli to prawda, John Kavanaugh, Connor powinien cię natychmiast zwolnić, bo to było zbyt kłopotliwe. Jesteś na plecach i masz kontrolę. Runda to 10-8. To niepokojące. Nie chcesz skopać sobie tyłka, to proste i tak właśnie się działo.

Kopnięcie w nogę było niefortunne, ale, jak powiedziałem, daje McGregorowi wymówkę lub powód do zakończenia walki. Ale jeśli nie, mam na myśli, daj spokój, są szanse, że wykona flip w tej rundzie i zakończy Dustina w druga – kiedy pierwsza runda miała być najlepszą rundą dla Connora – nie była dobra. To nie był dobry występ.”

Ponieważ Poirier wygrywa teraz dwa do jednego w rywalizacji trójstronnej, większość krytyków uważa, że ​​„Diament” udowodnił, że jest lepszym człowiekiem i będzie osiągał coraz większe i lepsze rzeczy – w szczególności szansę na zdobycie tytułu wagi lekkiej przeciwko Charles Oliveira.

Bisping zgadza się, że to powinno być również posunięcie Pouriera, ale jest też przekonany, że McGregor, który w niedzielę przeszedł udaną operację złamanej laski, jest gotowy do powrotu i obaj zamkną się ponownie, nawet jeśli Pourier będzie mistrzem.

„Zamierzają stoczyć czwartą walkę”, powiedział Bisping. Myślę, że w międzyczasie Dustin pójdzie dalej, prawdopodobnie pokona Charlesa Oliveirę i zostanie mistrzem, a potem zobaczymy czwartą walkę o pas.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top