Miami Dolphins vs Atlanta Falcons 10/24/21 NFL Typy i prognozy » Sports Chat Venue

Atlanta Falcons (2-3) vs Miami Dolphs (1-5)
24 października 2021, 13:00 EST
Linia: Miami Dolphins + 2,5 / Atlanta Falcons -2,5; Więcej / mniej: 47,5
(Kliknij tutaj, aby zobaczyć najnowsze kursy bukmacherskie)

ten Miami Dolphins i Atlanta Falcons remisują w niedzielne popołudnie w siódmym tygodniu meczów NFL na Hard Rock Stadium w Miami Gardens. Atlanta Falcons muszą wygrać, aby mieć mecz powyżej rekordu 0,500. Miami Dolphins potrzebują zwycięstwa, aby przerwać serię pięciu przegranych meczów.

The Atlanta Falcons podzielili ostatnie dwie gry na drodze. Matt Ryan wykonał 69,1 procent swoich podań na 1332 jardy, 10 przyłożeń i trzy przechwyty. Kyle Bates i Cordarrell Patterson otrzymali łącznie 603 jardy i pięć przyłożeń, podczas gdy Calvin Ridley miał 27 przyjęć. Atlanta Falcons średnio pokonują 91 jardów na zawody, a Mike Davis prowadzi z dystansem 204 jardów i jednym przyłożeniem. W obronie Atlanta pozwala na 29,6 punktów i 352,6 jardów na mecz. Foyesade Oluokun prowadzi Atlanta Falcons z 48 piłkami i jest właścicielem Dante Fowler Jr. Dwie torby, podczas gdy Jaylinn Hawkins ma jedno przechwycenie.

Miami Dolphins podzielili swoje ostatnie sześć meczów u siebie. Tua Tagovailoa wykonał 64,1 procent swoich podań na 544 jardy, trzy przyłożenia i dwa przechwyty. Mike Jesicki i Jaylene Waddell połączyli 643 jardy i cztery przyłożenia, podczas gdy DeVante Parker ma 17 przyjęć. Miami Dolphins średnio grają w parterze na 71,5 jarda na zawody, a Myles Gaskin prowadzi z dystansem 176 jardów na 39 buggy. W obronie Miami pozwala na 29,5 punktów i 417,8 jardów na mecz. Jerome Baker prowadzi w Miami Dolphins z 42 wślizgami, Emmanuel Ogbah ma 2,5 worka, a Xavien Howard ma jedno przechwycenie.

Falcons 2-5 ATS w ostatnich 7 meczach to faworyci, a 9-3 ATS przeciwko drużynie z przegranym rekordem. The Dolphins mieli 9-3 ATS w ostatnich 12 meczach u siebie i 1-4 ATS w ostatnich 5 meczach. Poniżej 5-2 w ostatnich 7 meczach szosowych. Ukończył 4-1 w ostatnich 5 meczach w Dolphins on Turf. Preferowany kandydat to 3-1-1 ATS w ostatnich 5 spotkaniach.

READ  Wilki znów handlują obrońcą Ekmanem Larsonem

Na świecie istnieją wszelkie powody, dla których delfiny tutaj słabną, ponieważ w zeszłym tygodniu osiągnęły dno, przegrywając z Jaguarem i znajdują się na dole każdej większej kategorii statystycznej po obu stronach piłki. Jastrzębie miały również dodatkowy tydzień na przygotowanie się do tej gry, podczas gdy delfiny odświeżyły się po podróży do Londynu. Jezu. Biorąc to wszystko pod uwagę, Falcons nie są napastnikami światowej klasy i nie cieszę się, że mogę położyć kres drużynie na drodze, która zajmuje 31. miejsce w obronie bramek. I chociaż teraz może to zabrzmieć szaleńczo, nadal nie mogę uwierzyć, że delfiny są. To jest niesamowite Złe dla drużyny piłkarskiej. Może gra, w którą osobiście nie będę się angażował, ale to Delfiny albo przepustka dla mnie.

Randy Chambers Darmowy wybór:

Delfiny w Miami +2,5

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top