Mets dostają OF Naquina i LHP Diehla od the Reds na 2 mniejsze ligi

NOWY JORK (AP) — W miarę zbliżania się terminu handlu, numer jeden New York Mets był zajęty ulepszaniem z lewej strony planszy.

Nowy Jork kupił leworęcznego odbijającego Tylera Naquina i leworęcznego Philipa Dale’a z Cincinnati Reds w czwartek wieczorem w umowie dla dwóch młodych nastolatków.

Cincinnati powitało obrońcę Hectora Rodrigueza i prawego zawodnika Jose Acunę.

To był drugi raz w ciągu siedmiu dni, kiedy Mets zamienili się na leworęcznego hittera z jakimś popem. Nowy Jork awansował w DH w zeszłym tygodniu, pozyskując Daniela Vogelbacha z Pittsburgh Pirates na młodszego asystenta Colina Holdermana.

Naquin, który wygrał w pierwszej rundzie 10 lat temu, osiągnął 246 z siedmioma graczami korzystającymi z domu i 33 RBI w 56 meczach z The Reds, którzy awansowali do NL Central. Wrócił i pojechał w dwóch rundach w czwartek po południu, przegrywając 7-6 z Miami Marlins.

– Na pewno życzę mu powodzenia w karierze, idąc do klubu, który jest numerem jeden – to dla niego świetne – powiedział Nick Krall, wiceprezes i dyrektor generalny The Reds.

Ponieważ przywódcy NL East chcą dodać ofensywę przed wtorkowym terminem handlu, Naquin zapewnia głębię stadionowi, na którym już znajduje się gwiazda Starling Marte, rozgrywający Brandon Nimmo i lewy obrońca Mark Canha.

Marty i ona byli praworęcznymi nietoperzami. All-Star Jeff McNeill, leworęczny uderzający, również od czasu do czasu gra na lewym polu, gdy nie ma drugiej bazy.

Mets postrzegają 31-letniego Naquina jako dobrego wszechstronnego gracza, który może dwa razy w tygodniu rozpocząć grę przeciwko rzutowi prawą ręką. Zainteresowanie nim wzrosło w zeszłym miesiącu, a rozmowy nasiliły się, gdy kilka dni temu kluby zaczęły wymieniać nazwiska.

„Mieliśmy kilka zespołów, które były zainteresowane Tylerem, ale uważaliśmy, że to była dla niego najlepsza oferta i czuliśmy, że dodała dobrych graczy do naszego rurociągu” – powiedział Krall.

READ  Blue Jays musi uzbroić się w cierpliwość wobec decyzji agencji Semien, Ray

Mets prowadzą trzy mecze w NL East nad Atlantą, rozpoczynając mecz otwierający serię w Miami w piątek wieczorem.

Oczekuje się, że Cincinnati zajmie się również prawowitym All-Star Luisem Castillo, prawdopodobnie najlepszym graczem na rynku komercyjnym, a być może innymi w nadchodzących dniach.

„Musimy budować za pomocą naszego własnego rurociągu” – powiedział Krall. „Musimy upewnić się, że stale przechowujemy ten potok gracza.

„Pracujemy teraz, aby dowiedzieć się, jak możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zbudować się na długoterminowy i trwały sukces. ”

Naquin zarabia 4 025 000 $ i po sezonie kwalifikuje się do bezpłatnej agencji. Jego przejęcie spowodowało, że nowojorskie podatki od luksusu przekroczyły 290 milionów dolarów, nowy czwarty poziom podatków nazwany na cześć Steve’a Cohena, właściciela firmy Mets, który wydaje darmowe pieniądze.

Naquin został wybrany 15. w klasyfikacji generalnej przez Cleveland w 2012 roku i zadebiutował w Major League w 2016 roku, zajmując trzecie miejsce w głosowaniu AL Rookie of the Year po zaksięgowaniu 886 OPS w 116 meczach.

Po doznaniu kontuzji w całej swojej karierze podpisał kontrakt z Cincinnati jako wolny agent w lutym 2021 r. i osiągnął 0,270 w zeszłym roku, osiągając szczyty kariery przy 19 graczach, 70 RBI i 127 meczach.

W czwartek rozpoczął karierę .269 uderzając z .774 OPS w 507 meczach w ciągu siedmiu sezonów z Cleveland i Cincinnati. Miał .805 kariery OPS przeciwko praworęcznym, w tym znak .811 w tym roku.

28-latek ma na koncie 11,12 ERA w pięciu głównych meczach ligowych, obejmujących 5 biegów 2/3 w tym sezonie. W głównych kierunkach zarabia co najmniej 700 000 $.

Diehl, pochodzący z Cincinnati, zagrał w 21 meczach ligowych. Był 2-1 z 4,24 ERA i 30 trafieniami w ciągu 23 1/3 inningów w Triple-A Louisville w tym roku. Był wybrany w 27. rundzie przez New York Yankees w 2016 roku.

READ  Prowadzący HNIC Ron McLean przeprasza za komentarz na antenie i mówi, że został źle zrozumiany

Aby zrobić miejsce na liście, Nowy Jork wyznaczył właściciela praw autorskich RJ Alvareza do tego zadania.

18-letni Rodriguez trafił .356 trzema szczęśliwymi trafieniami i 16 RBI w 26 meczach w kompleksie juniorów na Florydzie. Wystąpił także w dwóch meczach z Class A St. Lucie w tym miesiącu, gdzie poszedł 1 na 7 ze spacerkiem.

Może grać we wszystkich trzech lokacjach plenerowych, a także w drugą i trzecią bazę. The Reds widzą Rodrigueza jako pomocnika i wyślą go do złożonej ligi juniorów w Arizonie.

„Jest biegaczem plus i ma szansę na zdobycie świetnego narzędzia. „Jesteśmy naprawdę podekscytowani” – powiedział Krall.

19-letnia Akuna jest 3:0 z ERA 2,67 w ośmiu pomniejszych meczach ligowych w tym roku, w tym pięciu. W swoim drugim występie w St. Lucy we wtorek rzucił trzy rundy bez bramek i zmierza do Class A Daytona z The Reds.

„Spisał się naprawdę dobrze” — powiedział Krall — „i właśnie awansował na niższy poziom. „Ma szansę być kluczowym graczem na początku ligi, szczerze mówiąc, z trzema stadionami ligowymi na plus. ”

Żadna z nich nie znalazła się wśród 30 najlepszych potencjalnych firm Mets przez MLB Pipeline.

„ Rozmawialiśmy również o niektórych graczach z najwyższej półki, ale biorąc pod uwagę obaj gracze, najpierw Hector Rodriguez, który ma szansę być pomocnikiem, ma szansę na uzyskanie wysokiej jakości hittera, który może być granym _ po prostu nie robisz tych graczy na wyższych poziomach. Stały się doskonałą okazją dla zespołów do handlu” – powiedział Krall.

Acona jest w ten sam sposób. Dodał 3 mile na godzinę do Fastball od zeszłego roku do tego roku. I widać, jak się rozwija i rośnie. Ma dopiero 19 lat i ma szansę zostać prawdziwym graczem na początku rozgrywek. Major League Te rzeczy są trudne do zdobycia, gdy awansujesz na kolejne poziomy i prawdopodobnie miałbyś jeden zamiast obu, ale uznaliśmy, że słuszną rzeczą dla nas w tej organizacji jest zajęcie dwóch osób na niższych poziomach.

READ  Edmonton Oilers wygrywają na bramkę w przegranej 5:3 z Filadelfią: Hockey Players Score.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top