Messi stał się „rekordzistą”! Barcelona zmiażdżyła Real Sociedad. Nieoczekiwany bohater piłki nożnej

Tydzień temu występ Lionela Messiego przeciwko Huscy należało uznać za wyjątkowy – hiszpańskie media, oprócz jego świetnego występu, zauważyły, że wyrównał klubowy rekord przede wszystkim dwoma golami i jedną asystą – pojawił się w 767 kolorach. Barcelona Miał tylko Xaviego.

Obejrzyj wideo
Nawet Lewandowski czasami tęskni. To powinien być czwarty gol! [ELEVEN SPORTS]

„Nazwij go rekordzistą” – Messi jest już lepszy niż Xavi

Tak więc w konkurencji z Reel Society W drodze Messi Został absolutnym liderem w tym rankingu z 768 występami. Media społecznościowe klubu prosiły, by nazywać go „rekordzistą”. I świętował to osiągnięcie kolejnym świetnym występem.

Zanim Messi mógł zacząć świętować, jego koledzy z drużyny zaczęli strzelać. Pierwszą bramkę zdobył w 37. minucie Antoine GriezmannTo już drugi z rzędu punktowany mecz ligowy. Nie zdarzyło mu się to od czasu, gdy Real Betis uderzył w Deportivo Alves na przełomie października i listopada ubiegłego roku.

Joachim Lowe uczy się nowego języka. „Built” pokazuje, dokąd może pójść po euro

Nieoczekiwany bohater Barcelony. Zaliczył dwa pierwsze testy w La Liga

Jego drugi gol padł sześć minut później Barcelona Sergino wygrał test. Jednak Amerykanin strzelił bramkę wcześniej w meczu Liga Mistrzów Z Dynamo Kijów, więc to jego pierwszy cel Liga W życiu. Nie musiał długo czekać na sekundę – w 53. minucie strzelił 3: 0 i został nieoczekiwanym bohaterem Barcelony.

Trzy minuty później strzelił gola MessiSergio Baskets pomógł. To był 700. gol Argentyny dla Barcelony w meczach oficjalnych i towarzyskich. Wcześniej strzelił 662 gole w 768 dotychczasowych występach, a 38 razy w 58 meczach towarzyskich.

Zawodnik Realu Madryt może opuścić Premier League.  Jest duże zainteresowanie!Zawodnik Realu Madryt może opuścić Premier League. Jest duże zainteresowanie!

Sociedad odpowiedział tylko jedną odpowiedzią, ale z pięknym celem. Barcelona beszta i nie pozwala Atletico skakać

Barcelona nie poprzestała na tym. Bramka została anulowana w 67. minucie Świątynia Usmane Po analizie VAR zwrócono uwagę sędziemu, że Francuz jest na spalonym, ale odzyskał go cztery minuty później, więc Katalończycy objęli prowadzenie pięcioma bramkami.

READ  Mattie Cash dostaje zielone światło, aby grać dla Polski

Wielki boom Barcelony jest prawie gwarantowany!  Jest umowaWielki boom Barcelony jest prawie gwarantowany! Jest umowa

Real Sociedad może w odpowiedzi strzelić tylko jednego gola, ale co za gol! W 77. minucie Ander Parentecia Muguruza strzelił z odległości około 16 metrów w lewy róg bramki, a Ander Parentecia Muguruza strzelił 5-1.

Leo Messi wykończył przeciwnika i postanowił strzelić gola po raz drugi – 6: 1 w 89. minucie. Całe spotkanie zakończyło się tą decyzją. Barcelona, ​​która pewnie wygrała w San Sebastian, zachowała wszystkie cztery punkty na stole Liga Atletico pokonało Deportivo Alaves 1: 0 z 66 punktami. Real Sociedad ma 17 punktów za Barceloną na piątym miejscu.