Menu przygotowane na Międzynarodową Konferencję Borówkową w Polsce

„Największa międzynarodowa konferencja borówkowa odbywa się w Polsce. Tak, to prawda! Przetestowaliśmy inne tego typu wydarzenia. 900 uczestników z całego świata wzięło udział w konferencjach borówkowych w Polsce. Dzięki uruchomionej w 2021 roku formule online, Międzynarodowa Konferencja Borówkowa stała się oknem na świat, z udziałem uczestników z 37 krajów na całym świecie.”

2013-2021
„Wszystko zaczęło się w 2013 roku. Właściwie rok temu, kiedy byłem redaktorem naczelnym magazynu Jakotnik, w porozumieniu z bardzo niskimi plantatorami borówki postanowiliśmy zorganizować pierwszą borówkową konferencję. Zrobiliśmy to, aby to zmienić. Podczas planowania pierwszej edycji w 2013 roku było sporo zamieszania, ale zadziałało to dobrze: w pierwszej edycji wzięło udział około 200 rolników – nie. Za mało miejsc na sali.”

„Kolejne edycje mocno się rozrastały – z 400, 500, 700, 950 uczestnikami i gośćmi z całego świata. Falę epidemii uniknęliśmy dzięki edycji online, która okazała się ciekawym doświadczeniem, gdyż zamieniła konferencję w bardziej międzynarodowe wydarzenie – w którym bierze udział ponad 600 uczestników z ponad 40 krajów. Wiemy, jak ważna jest integracja i poszukiwanie nowych rozwiązań, a my jesteśmy online, bo chcemy być otwarci na cały borówkowy świat.”

Unikalna wersja 2022
Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa.Odbędzie się 30 wykładów, międzynarodowy panel prelegentów z 10 krajów oraz różne panele tematyczne. Pada wiele słów kluczowych.Mamy wysoką produktywność, więc musimy zmienić inną strukturę sadów i modyfikować cykl produkcyjny pod potrzeby konkretnego odbiorcy, np. obniżać koszty, mechanizować procesy, dostosowywać plony do mechanicznego zbioru, ulepszać technologię przygotowania owoców do sprzedaży. Nie idzie do przodu, cofa się.Zmienił się świat, zmieniły się ogrody, różne trendy, potrzeby klientów i metody dystrybucji.

Było kilka postów!
Statystyki pokazują, jak duży wpływ na rynek Borówki wywarły poprzednie edycje Konferencji Borówkowej. W 9 edycjach wzięło udział łącznie 5980 gości, w tym 25% uczestników spoza Polski. Od 2015 roku część konferencji połączona jest z prezentacją terenową na temat ogrodów, która obejmowała prezentacje dotyczące przycinania borówki, pokazy maszyn i technik potrzebnych w codziennej produkcji. Odbędzie się 30 wykładów międzynarodowych ekspertów z 10 krajów – tegoroczna edycja również będzie rekordowa. Zaktualizowane informacje o produkcji zmienią się w krajach, w których rozpoczyna się uprawa borówki. Konferencja Borówkowa 2022 Maj zapoczątkuje #nową erę borówkowego biznesu w Europie!”

READ  Commerzbank opublikuje kolejny hit z III kwartału swojego polskiego biznesu, ale trzyma się prognozy na 2022 r.

„Międzynarodowa Konferencja Borówkowa zachęca do edukacji, zachęty i zachęty do jeszcze lepszej produkcji owoców. Wiedza o tym, co dzieje się w ogrodach na całym świecie, jakie są dzisiejsze realia rynkowe oraz wiedza, która pozwoli lepiej zaplanować przyszłość Borówki.

Aby sprawdzić agendę, Kliknij tutaj:

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top