Memorial University odpowiada na obawy MUNFA dotyczące powrotu do kampusu

Stowarzyszenie Wydziału Uniwersytetu Pamięci oficjalnie wystąpiło z prośbą o przesunięcie terminu osobistego powrotu na zajęcia na koniec lutego.

MUNFA prosi o datę powrotu 28 lutego, pierwszego dnia po przerwie zimowej, lub o zapewnienie instruktorom elastyczności w kontynuowaniu nauki online, jeśli tak zdecydują.

Mówią, że takie opóźnienia dałyby studentom, wykładowcom i personelowi więcej czasu na otrzymanie dopalaczy, dałyby personelowi czas na uzyskanie porady medycznej w ich konkretnych sytuacjach, umożliwiłyby studentom spoza prowincji powrót do kampusu i przestrzeganie wymogów izolacji oraz dla jasne wytyczne, które zostaną opracowane przy udziale społeczności uniwersyteckiej.

Wydaje się jednak, że administracja uniwersytecka trzyma linię, jeśli chodzi o planowany powrót w przyszłym tygodniu.

Odpowiadając na obawy zgłoszone przez Związek Studentów MUN, dyrektor ds. Ryzyka Greg McDougall mówi, że kwestie poruszone przez związek są ważne i należy się nimi zająć, ale nadal uważają, że kampus jest bardzo bezpiecznym miejscem.

Mówi, że w ciągu najbliższych kilku dni ogłoszenia zostaną ogłoszone w ramach czasowych dodawania/odrzucania uniwersytetu, a także sposobów, w jakie ludzie będą zakwaterowani, gdy nie będą mogli dotrzeć do kampusu. Zapewnia, że ​​jest wiele planów.

READ  Badanie na dużą skalę potwierdza, który rodzaj odporności najlepiej chroni przed COVID

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top