Meghan Markle prosi króla Karola o zorganizowanie spotkania jeden na jednego w celu „posprzątania atmosfery”: raport

Meghan Markle prosi króla Karola o zorganizowanie spotkania jeden na jednego w celu „posprzątania atmosfery”: raport

Meghan Markle poprosiła o wyjaśnienie różnicy z królem Karolem III. (Źródło zdjęcia: Getty Image)

Królewski ekspert ujawnił szokujące odkrycie, że Meghan Markle, księżna Sussex, poprosiła króla Karola III o spotkanie przed powrotem do swojego domu w Kalifornii. Księżna Sussex planuje omówić na spotkaniu ważną sprawę królewską. YouTuber Neil Schoon twierdził, że pani Markle chce oczyścić powietrze z 73-letniego króla. „To bardzo odważne posunięcie ze strony samej Meghan” – powiedział Shaun.

The Suits Alum poprosił o rozwiązanie sporów przed wyjazdem do Kalifornii. Pan Sean twierdził, że słyszał z „bardzo dobrego źródła”, że pani Markle wysłała list do króla na prywatną rozmowę. Sean powiedział: „Teraz, wiesz, musisz podziwiać wiarę Megan w siebie, cokolwiek myślisz”.

Obejrzyj wideo tutaj:

Królewski ekspert powiedział: „Podobno teraz, przed powrotem do Kalifornii, chciałaby odbyć indywidualne spotkanie z królem Karolem III”.

Pan Sean powiedział, że obowiązkowe jest proszenie o przybycie Kinga listownie.

Dodał: „Według tego dobrego źródła, to [request] przeprowadzone w piśmie formalnym; Tak piszesz do króla, przez jego rycerzy, a potem, oczywiście, to zostało przekazane królowi i tak dalej.

„Zgodnie z tym listem uważasz, że będzie to okazja do oczyszczenia powietrza, oddzielenia dobra od zła i wyjaśnienia niektórych powodów tego, co robili przez ostatnie dwa lata” – powiedział Sean.

„Szczerze mówiąc, nie mamy pojęcia, czy to pójdzie naprzód… ale myślę, że to bardzo odważny ruch dla Meghan” – powiedział komentator w filmie.

READ  Spotkanie `` Przyjaciół '' ocenzurowanych przez Chiny, Cutting Lady Gaga, Justin Bieber, BTS - Deadline

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *