Mecz Ligi Narodów Zjednoczonych Irlandii z Ukrainą potwierdzony w Łodzi

Potwierdzono mecz irlandzkiej Ligi Narodów dla polskiego miasta செல்லும்dź, które w przyszłym miesiącu pojedzie na Ukrainę.

Crain, który rozpoczął treningi do czerwcowego stołu od meczu towarzyskiego z Borussią Monchengladbach w środę wieczorem, nie mógł rozegrać dwóch meczów u siebie w Lidze Narodów na ojczystej ziemi z powodu inwazji Rosji na ich ojczyznę.

140dź, 140 km od Warszawy, została w zeszłym tygodniu zrezygnowana z organizacji meczów z Armenią (11 czerwca) i Irlandią (14 czerwca) na nowo wybudowanym stadionie Crola.

Ze względu na koncert i konferencję medyczną w mieście nastąpiło opóźnienie w zabezpieczeniu lokalizacji ze względu na brak wolnych miejsc hotelowych, Armeńska Federacja nie mogła znaleźć odpowiedniego hotelu, ale kierownictwo klubu i stadionu, współpracując z Polskim ZF, było w stanie aby usatysfakcjonować Ormian, a obie gry idą teraz do przodu.

Ukraińska federacja potwierdziła dziś, że „reprezentacja Ukrainy rozegra dwa domowe mecze w Lidze Narodów 2022/2023 z Armenią (11 czerwca) i Irlandią (14 czerwca) na Stadionie Miejskim ŁKS w Łodzi”.

Zgodnie z zasadami UEFA kibice spoza stanu muszą zapłacić 5% pojemności stadionu, do 900 biletów, ale FAI prawdopodobnie poprosi o więcej, aby pomieścić wsparcie podróży. Adam Kaźmierczak, szef tamtejszego PZ w Łodzi i wysoki rangą urzędnik PZP, powiedział lokalnym mediom, że bilety na 30 slotów (6 euro) będą sprzedawane przez PZPN, ale to musiało zostać potwierdzone.

Ukraina rozegra serię meczów towarzyskich z drużynami klubowymi, aby 2 czerwca awansować do półfinału baraży Mistrzostw Świata w Szkocji. Jeśli pokonają Szkocję, zmierzą się z Walią w finale play-off mundialu przed meczami w Polsce z Armenią i Irlandią w Lidze Narodów.

READ  Buenos Aires Times | Losowanie Pucharu Świata: starcie Argentyny z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Polską

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top