McDavid mówi, że Oilers są na krawędzi rywalizacji po tym, jak Kanadyjczycy dotrą do finału

Conor McDavid Powiedział, że oglądanie Montreal Canadiens docierających do finału Pucharu Stanleya pokazało mu, że jego Edmonton Oilers może walczyć o tytuł.

„Myślę, że parytet w NHL pokazuje tylko, że margines błędu jest bardzo mały, a margines sukcesu jest słaby” – powiedział TSN NHL MVP w piątek. „Są zespoły, które co roku wymyślają sposób, aby to zrobić [the Tampa Bay Lightning] Wygraj odwrotnie. Po prostu wymaga odpowiedniej formuły, drobnych poprawek tu i tam, i może wysłać zespół na wyścigi.

“Oczywiście my [like] Tam, gdzie jest nasza grupa, mamy wielu facetów, którzy dopiero przechodzą do swoich początkowych grup, które są podstawową grupą, i mamy wiele szczegółów na ten temat. [General manager Ken Holland] Ma dużo pieniędzy do pracy, więc tak naprawdę nie wiesz, co może się wydarzyć.

Edmonton zajął drugie miejsce w Scotia North League w tym sezonie, a Montreal zajął czwarte miejsce. Ale Oilers zajęli 11 miejsce w klasyfikacji National Hockey League, a Kanadyjczycy 18. i stali się najmniej dochodowymi graczami, którzy dotarli do finału Pucharu od czasu Philadelphia Flyers w 2010 roku.

Wideo: Lightning pokonuje Kanadyjczyków, aby powtórzyć tytuł mistrza pucharu

Montreal przegrał finał pucharu z Tampa Bay w pięciu meczach.

„Myślę, że jeśli zapytasz kogoś z północnej części, dla kogo powinni grać [the Canadiens] – Dziewięć lub dziesięć razy mogą ci powiedzieć, że to nic dziwnego – powiedział MacDavid. „Ich drużyna jest zbudowana do play-offów, są wielcy, silni, wredni i mają cztery serie, które toczą się i robią to samo. Oczywiście mają jednego z najlepszych bramkarzy (Kary Price), jeśli nie najlepszego bramkarza, wsparcie ich w górę, więc są naprawdę silną drużyną. I zdecydowanie walczyliśmy z nimi, a oni mieli wspaniały miesiąc.

Nafciarze mieli w tym sezonie 4-4-1 przeciwko Kanadyjczykom.

READ  Byli Kanadyjczycy porównują obecną rundę playoff do 93. zwycięstwa w Pucharze Stanleya

W tym okresie poza sezonem Edmonton ponownie podpisał kontrakt Ryan Nugent Hopkins Z ośmioletnim kontraktem wartym 41 milionów dolarów (średnia roczna wartość 5,125 miliona dolarów), podobno prowadzi rozmowy na temat ponownego podpisania kontraktu z bramkarzem. Mike Smith rozszerzenie obrońcy pielęgniarka.

McDavid został jednogłośnie wybrany przez Hart Trophy na Piłkarza Roku po tym, jak centrum zdobyło 105 punktów (33 gole, 72 asysty) w 56 meczach w tym sezonie. Wyprzedany przez Winnipeg Jets w pierwszej rundzie Pucharu Stanleya Edmonton wygrał jedną serię playoffów od czasu debiutu w National Hockey League w latach 2015-16.

„Cóż, myślę, że wiesz, kiedy to się kończy, tak naprawdę nie chcesz, żeby to się skończyło i potrzeba trochę czasu, aby to przezwyciężyć, a potem, w określonym czasie, przygotować się do powrotu do tego” MacDavid powiedziany. „Z pewnością teraz, gdy sezon się skończył, a trofeum zostało rozdane, uwaga przesuwa się na przyszły rok i wszyscy będą gotowi na wielki rok w przyszłym roku”.

Redaktor zespołu NHL.com, Mike Zizberger, przyczynił się do powstania tego raportu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top