Matt Cardona przebrany za Jona Moxleya atakuje Nicka Gage’a na GCW Zombie Walk

Źródło obrazu: IMPACT Wrestling

W ostatnich miesiącach mistrz świata GCW, Nick Gage, wielokrotnie sparował z Jonem Moxleyem, co doprowadziło wielu fanów do przekonania, że ​​wkrótce obie gwiazdy zderzą się w prawdziwym meczu.

Kiedy zamaskowana osoba zaatakowała Gage’a podczas imprezy Zombie Walk w Game Changer Wrestling, można było założyć, że Moxley próbował wysłać Gage’owi kolejną wiadomość. Zamiast tego Matt Cardona, wcześniej znany jako Zack Ryder w WWE, ujawnił, że jest tajemniczym napastnikiem.

Przed wydarzeniem Gage i Cardona angażowali się w gorącą wymianę online, w której Gage jasno dał do zrozumienia, że ​​chce walczyć z Cardoną. Z drugiej strony samozwańczy bohater Internetu zaprosił Cage’a do swojego podcastu, aby mogli odnieść się do miłości do gier. Cage zadzwonił do Cardony w sobotę w GCW Championship na Survivall 6, ale wyzwanie pozostało bez odpowiedzi aż do pojawienia się byłej supergwiazdy WWE w niedzielę.

Ale teraz wygląda na to, że Cardona i Gage mogą mieć starcie raczej wcześniej niż później.

Związane z: Nick Gage chce walczyć z Mattem Cardoną, który po prostu chce z nim pracować jako gość podcastu

READ  Taylor Swift Cases dziękuje za list do wojska za rozbicie Spotify na kawałki

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top