Matt Cardona otrzymuje pomoc od Chelsea Green, pokonuje EFFY o tytuł w Internecie

Źródło obrazu: IMPACT Wrestling

Matt Cardona A Evie trafiła dziś wieczorem na ring w Game Changer Wrestling’s Fight Club z kilkoma ogromnymi zakładami na linii. Ostatecznie to Cardona wygrała i dzięki pomocy w Internet Championships.

W meczu, w którym Cardona postawił na szali swoją karierę w GCW, był gotowy do pracy wcześnie. Cardona zaczęła wszystko, wdając się w absolutną bójkę z Evie, z dwiema gwiazdami walczącymi, zanim Evie została opuszczona na ziemię za pomocą DDT przez Cardona. Matt pokonał po tym, ale Ift był w stanie zebrać się, uderzając przeciwnika Under the Rainbow, aby z bliska upaść.

Tak jak wydawało się, że wszystko pójdzie tak dobrze, jak Evie, Cardona otrzymała pomoc zarówno od przekonującej kobiety, jak i jego oszukańczej taktyki. Cardona wygrała Mistrzostwa Internetu z ringu i szybko wpadła na sędziego. Evie próbowała uderzyć Cardonę pasem, ale zamiast tego uderzyła nim Allie Catch.

Gdy zaczął zwracać swoją uwagę z powrotem na Cardonę, pojawiła się zamaskowana kobieta i oddała kilka niskich strzałów w Evie, ogłuszając go na tyle długo, by Cardona uderzyła go sprayem z górnej liny, aby wygrać mecz. Następnie kobieta natychmiast ujawniła się, ujawniając narzeczoną Cardony, Chelsea Green.

Związane z: Matt Cardona zostanie „mistrzem Internetu na zawsze”, fani GCW znienawidzą go jeszcze bardziej po tym, jak ponownie go wygra

READ  Lena Dunham dzieli się przesłaniem o pozytywnej postawie ciała

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top