Maskotka Raptors została przeniesiona po tym, jak gracz Phoenix, Devin Poker, narzekał, że odwraca uwagę. Twitter oszalał

Toronto Raptors natknęło się na Phoenix Suns we wtorek wieczorem, ale większość fanów mówi o tym, co wydarzyło się pod koniec meczu.

Pomimo posiadania tylko 1000 fanów w budynku z powodu mandatu COVID-19 w Ontario, jedna osoba wywołała wystarczająco duże zamieszanie, aby uniemożliwić mu zobaczenie gwiazdy Phoenix, Devina Bookera.

Odpowiedzialna załoga została poproszona o przesunięcie maskotki Raptors podczas jego decydujących rzutów wolnych w końcowych momentach meczu, a sędziowie to zrobili. Każda gwiazda NBA mówiła szczegółowo, wyjaśniając, że chce go usunąć z drogi.

Twitterverse miał swoje własne teorie:

Josiah Johnson pomyślał, że Park Jurajski mógł mieć z tym coś wspólnego.

Rob Perez też tak uważa.

Hyles, fan Toronto, mówi, że przyszłe gry Raptors-Suns będą miały dodatkowy element zemsty, gdy fani będą mogli wrócić do budynku.

Haley powiedział, że wyraźnie pokazał słabą postawę sportową.

Kate 4 Barnes & Birds nie mogła uwierzyć w to, co się stało.

Kanadyjska pisarka sportowa Hayley McGoldrick uważa, że ​​Booker Tower wyjaśnia jego reakcję.

Osobowość Sportsnetu Fayzal Khamisa po wypadku sprawdził Raptora.

Producent i współprowadzący Raptors Show Alex Wong miał pomysły, jak pomóc zespołowi osiągnąć zwycięstwo podczas blokady.

Niestety Raptor nie był w stanie wykonywać swoich zwykłych obowiązków podczas blokady, ale tak się stało sposoby znalezione Aby zapewnić rozrywkę ludziom w Scotiabank Arena podczas leniwych dni gry.

Dołącz do rozmowy

Rozmowy są opiniami naszych czytelników i podlegają kodeks postępowania. Gwiazda nie popiera tych poglądów.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top