Mask of Truth Anime miało swoją premierę w lipcu, wypuść teaser i wersję wizualną

Anime dostosowuje się do Utawarerumono: Maska Prawdy Premiera gry wideo jest zaplanowana na lipiec 2022 roku. Ukazał się również promocyjny i wizualny zwiastun serialu, który zapowiedziano w 2019 roku.

W tym pracowników Kenichi Kawamura (Re: Życie w innym świecie niż Zero: Frozen Bonds dyrektor generalny) jako kierownik, Itsuki Yokoyama (Drugi władca scenarzysta) jako autor serii oraz Masahiko Nakata (Nieskończony DENDROGRAM) jako projektant postaci i główny reżyser animacji. twórca gier Aquaplus przypisywana muzyce, podczas gdy biały Lis Jest to firma zajmująca się produkcją animacji.

Tymczasem w obsadzie znalazły się: Kentaro Ton Jak Usztar/Haku, Risa Taneda jak Kuon, Chinatsu Akasaki jak Andżu i Inori Minas jak Nikon.

ten Utawarerumono: Maska Prawdy Gra została wydana w Japonii w 2016 roku na PS3, PS4 i PS Vita. Angielska wersja została opublikowana w 2017 roku. Gra została później wydana na Steamie w 2020 roku.

Steam opisuje grę w następujący sposób:

Ostatni rozdział serii Utawarerumono!
Yamato i Scour – Stawką jest los dwóch narodów⸺

Przez prawie dwie dekady ta seria taktycznych powieści wizualnych-RPG była uwielbiana przez japońskich fanów za wspaniałą muzykę, artyzm, postacie i fabułę. Teraz w końcu wraca do swoich początków na PC.

Tutaj znajdują odpowiedź na tajemnice przeszłości.

pierwszy Utawarerumono Gra została wydana w 2002 roku, a druga gra została wydana w 2015 roku. Seria zainspirowała elementy epizodyczne, mangę i kilka adaptacji anime, w tym 2006 Utawarerumono2009 Utawareumono OVA, 2015 Utawarerumono fałszywe twarzei 2018 Utawarerumono: Tusukuru-koujo no Karei Naru Hibi To jest niesamowite.


Źródło: kanał KING AMUSEMENT CREATIVE na YouTube, Utawarerumono: Maska Prawdy Świergot

READ  Smartfon Realme 8s 5G oficjalnie ujawniony przed premierą w Indiach

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top