Marvin Vittori mówi, że Paulo Costa ma nadwagę

wektor Twierdzi, że Paulo Costa nie będzie w wadze średniej UFC Fight Night 196 I prosi o dodatkowe funty do gry.

Vettori (17-5-1 MMA, 7-3-1 UFC) skontaktował się z mediami w środę i ujawnił, że trwają zakulisowe dramaty wynikające z niezdolności Costy do osiągnięcia maksymalnego kontraktu na 186 funtów na sobotnie mistrzostwa w UFC Apex w Las Vegas, który jest transmitowany na ESPN+.

„Są pewne problemy – miał problemy z wagą” – powiedział Vittori dziennikarzom, w tym MMA Junki. Powiedziałem, że będę walczył z nim w każdej wadze, ale pod koniec dnia wszyscy nadal musimy być profesjonalistami. On nie jest pro. Kurwa, wszyscy przechodzimy przez redukcję wagi. On musi to zrobić. Więc zobaczymy.”

„Ostatnią rzeczą, jakiej chcę, jest to, aby zadrapał walkę, więc będę walczył z nim w dowolnej wadze. Mając to na uwadze, powinien mieć trochę nadwagę. Oboje przez to przechodzimy. To pokazuje. Ma dużą nadwagę ”.

Vittore powiedział, że La Costa (13-1 MMA, 5-1 UFC) lub jego drużyna lub szefowie UFC oficjalnie poprosili go o zmianę podziału wagowego, ale wygląda na to, że pewne komplikacje mogą wymagać rozwiązania.

Jednak zdaniem Vittore’a walczy ze wszystkim, co się wydarzy. Jest zdesperowany odbić się od siebie Utrata tytułu bojowego na rzecz Israela Adesanya na UFC 263 w czerwcu i chce wrócić do miksu, wygrywając z Costą.

Zanim Octagon wkroczy, może nie będą to zawody wagi średniej, ale Vittori powiedział, że dopóki wszystko jest rozsądne, jest gotowy na wprowadzenie wszelkich zmian.

READ  Cała presja na gwiazdy Maple Leafs, aby zarobić na swoich wyczerpanych pingwinach

„Nie ma nic oficjalnego, po prostu wiem, że ma nadwagę” – powiedział Vittori. „On ma znaczną nadwagę. Będziemy musieli znaleźć pewne rozwiązania. Powiem:” Tak, zróbmy to w wieku 205 lat. „On powinien być w stanie zrobić to lepiej, ale w najgorszym razie będę walczył go w wieku 205 lat.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top