Marvel’s Shang-Chi ma nową naklejkę i funkcję

Marvel Studios udostępniło nowy plakat i funkcję zakulisową dla Shang-Chi i Legend of the Ten Rings.

Ta nowa funkcja jest naprawdę nowa, z pełnymi akcji klipami z nadchodzącego filmu, podzielonymi na spostrzeżenia producenta Kevina Feige, gwiazd Simo Liu i Akwafiny oraz reżysera Destina Daniela Creightona na temat pochodzenia Shang Chi i jego relacji z Dziesięcioma Pierścieniami. organizacja. Poniżej możecie obejrzeć dwuminutowy film:

„Wracamy do początków MCU. Mamy kluczowe wydarzenie. I tym wydarzeniem jest to, że Tony Stark staje się Iron Manem”, wyjaśnia Feige w filmie, odnosząc się do zaangażowania Starka w organizację Dziesięć Pierścieni. To oni porwali Starka w 2008 roku i zmusili Iron Mana do stworzenia dla nich zaawansowanej broni masowego rażenia.

Historia Shang-Chi koncentruje się wokół odkrycia, że ​​jego ojcem jest tajemniczy i potężny Mandaryn, znany również jako Wenwu, przywódca Dziesięciu Pierścieni. Jak wskazano w temacie, Shang-Chi powróci do świata ojca i znów będzie musiał się z nim zmierzyć. Oba są przedstawione na nowym plakacie Marvela do filmu, poniżej:

Źródło obrazu: Marvel Studios

Shang-Chi i The Legend of the Ten Rings występują w roli Simu Liu jako Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, o której myślał, że pozostawił za sobą, gdy pociąga go organizacja Dziesięciu Pierścieni. W filmie występują również Tony Leung jako Wino, Aquafina jako Katie, dziewczyna Shang Chi i Michelle Yeoh jako Jiang Nan, a także Fala Chen, Manger Zhang, Florian Montino i Ronnie Cheng.

Faza 4 będzie miała premierę wyłącznie w kinach 3 września 2021 r., w przeciwieństwie do Black Widow, która została wydana jednocześnie w kinach i na Disney+ z Premier Access. Strategia startowa Black Widow nie działała dla wszystkich. Właściciele teatru byli podobno oburzeni tym i tym, że Scarlett Johansson pozywa Disneya za złamanie umowy.

READ  Książę Edward „stracił nerwy” po złamaniu „całego protokołu” ekstrawagancją charytatywną | Królewski | Aktualności

Adele Ankers jest niezależną pisarką dla IGN. Śledź ją na Twitterze.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top