Marvel i Sony potwierdzają Spider-Man: No Way’s Runtime

Marvel i Sony potwierdzają Spider-Man: No Way’s Runtime

Pomimo całej otaczającej tajemnicy Spider-Man: Nie ma miejsca na domJedno jest pewne: Sony i Marvel Studios zrobiły wszystko, by przygotować się na kolejny występ Petera Parkera na dużym ekranie. Z gościem Benedicta Cumberbatcha w roli Doktora Strange i co najmniej pięcioma głównymi złoczyńcami powracającymi do owczarni, film ma być największą przygodą Spideya. A teraz oficjalnie ma czas na pracę zgodnie z jej upodobaniami. zderzak potwierdziłem to Nie ma miejsca na dom 150 minut (lub dwie i pół godziny). Nie ma miejsca na domCzas pracy.

Nie ma miejsca na domJego czas działania sprawia, że ​​łatwo go wydłużyć człowiek Pająk Film z historii marki. Wcześniej ewidencja była prowadzona Niesamowity Spider-Man 2, który ma czas działania 142 minuty. Niektórzy fani mogą uznać to za niepokojące, biorąc pod uwagę, że zarówno ten film, jak i Człowiek-pająk 3 Była powszechnie krytykowana za to, że jest zbyt wysoka. Ale ponieważ Marvel udowodnił, że radzi sobie z długimi kliknięciami z wieloma postaciami, możesz nie popełniać tych samych błędów.

Niezależnie od tego, film rzeczywiście jest hitem kasowym. Kasa Pro przynosi słowo Nie ma miejsca na dom Obecnie zamierza zarobić od 190 do 250 milionów dolarów w weekend otwarcia. Dzięki temu będzie to pierwsze wydanie MCU, które od tego czasu zadebiutowało w cenie ponad 200 milionów dolarów Avengers: Koniec gry Pojawił się w 2019 roku. Wygląda na to, że studia starają się chronić przed wyciekiem spoilerów do samego końca. Dzisiejsze prezentacje prasowe będą Powiedziało Wyświetl tylko 40 minut filmu przed wydarzeniem prasowym w ten weekend. Krytycy zostaną jednak zaproszeni na premierę w Los Angeles, aby opublikować swoje pełne recenzje.

READ  Powstania na Twitterze za e-mailem testowym HBO Max Intern winy przypadkowo wysłany do subskrybentów

Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Do kin trafi 17 grudnia.

Co sądzisz o czasie trwania filmu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Propozycje do czytania: Niesamowity Spider-Man J. Michaela Straczyńskiego Omnibus Cz. 1

Jesteśmy uczestnikiem Programu Partnerskiego Amazon Services LLC. Ten program reklam afiliacyjnych zapewnia również środki do zarabiania opłat, łącząc się z Amazon.com i witrynami partnerskimi.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top