Martha Rogers wzywa Edwarda do ustąpienia w serii tweetów

Toronto –

Wydaje się, że dramat między rodziną Rogersów przedostał się z sali konferencyjnej do mediów społecznościowych.

Martha Rogers, dyrektor Rogers Communications, wezwała swojego brata Edwarda Rogersa do „ustąpienia” w serii tweetów opublikowanych we wczesnych godzinach sobotnich.

„Możesz mnie zatrzymać w każdej chwili, rezygnując i przestając ustępować. Wiem, że nie będę rozmawiać o niczym bez pełnych rachunków, mam je od ponad 20 lat – kto teraz jest słaby” napisałem, najwyraźniej wzywając Edwarda do rezygnacji z funkcji szefa rodzinnego trustu, który najwyraźniej kontroluje udziały z prawem głosu w firmie.

W tweetach Martha powiedziała również, że zacznie tweetować „co się naprawdę dzieje” wraz z dowodami „skandalu Trumpa”.

„Chętnie wysadziłabym swoje życie, aby to powstrzymać” – napisała, dodając, że wcześniej grożono jej „poważnymi osobistymi reperkusjami”.

Spór rodzinny w kanadyjskim gigancie telekomunikacyjnym i medialnym rozpoczął się podobno po tym, jak Edward próbował zastąpić dyrektora generalnego Joe Natalie, co uniemożliwiły siostry Edwarda, Marta i Melinda Rogers-Hickson, oraz matka, Loretta Rogers. Czwartek, Edward został usunięty ze stanowiska prezesa firmy. Nadal jest w radzie dyrektorów jako dyrektor.

Chociaż to już nie jest krzesło, Edward najwyraźniej to robił starał się przejąć kontrolę. W komunikacie prasowym pod koniec czwartku ogłosił swój plan usunięcia niezależnych dyrektorów Johna Clapisona, Davida Petersona, Bonnie Brooks, Ellisa Jacoba i nowo mianowanego prezesa Johna A. MacDonalda z zarządu firmy.

W ich miejsce powołał Michaela Coopera, Jacka Cockwella, Jean Innesa, Evana Vikana i Johna Kerra na nowych członków.

Martha stwierdziła, że ​​jej ojciec, Ted Rogers, były prezes i dyrektor generalny Rogers Communications, umieścił ją w radzie nadzorczej, aby upewnić się, że w firmie nie wydarzy się nic „szalonego”.

„To dla ciebie, tato” – napisała.

Pliki z kanadyjskiej prasy

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top