Marta Manovska zrobiła wrażenie na Jacku Kurskim. Teraz dostał nowy program w DVB

Martha Manovska Jest gospodarzem najczęściej oglądanych programów na antenie Telewizja Polska. Zobaczmy ”.Sanatorium miłości“,”Rolnik szuka żony“,”Ogromne osiem“Nie”Głos jest starszy. Pokaż się Jacek Kursky. Teraz ma nowy program w polskiej telewizji.

Kammel nie skomentowała wyjazdu Rogalskiej: jest w dobrej kondycji i ze wszystkimi poprowadzi show

Marta Manovska otrzymała nowy program w DVB Woman

Podczas finału „The Voice Senior” nie był dostępny Rafas ProsovskyZarażony wirusem koronowym. W wywiadzie z nami ktoś z produkcji serialu przyznał, że Marta Manovska właśnie odkryła, że ​​ostatnim razem musi być gospodarzem programu. Prezenter nauczył się scenariusza od kolegi w dwie godziny. Najwyraźniej zrobił wrażenie na kadrze zarządzającej i szefie DVB, ponieważ wkrótce dostał kolejną ofertę. Tym razem Marta Manovska wyreżyseruje program na nowym kanale skierowanym do kobiet – TVB Women. Projekty związane z gotowaniem, modą, urodą i wystrojem wnętrz są po to, aby to wykluczyć.

Mam nadzieję, że dzięki wyjątkowym i ciekawym projektom DVP dziewczyna podbije serca Polek i stanie się ich ulubionym miejscem spotkań – mówi J ேச ssek Kurski.

Sanatorium miłości„Sanatorium Miłości”. Władek wybaczył Jatzii, a Andrej pokłócił się z resztą grupy

Co więcej, kobieta DVB omówi ważne kwestie społeczne. Marta Manovska poprowadzi spektakl „Kobiety w drodze”, w którym przeprowadzi wzruszające wywiady z bohaterkami. Zobaczysz

Obejrzyj wideo
Agnieszka Milksarek wyjaśnia swoją pracę w DVP

READ  Andrzej Duda z inicjatywą ustawodawczą w Sądzie Najwyższym

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top