Mark Consuelos opuszcza dramat dla nastolatków CW po czterech sezonach – termin

Alert spoilera: Ten post zawiera szczegółowe informacje na temat RiverdaleSezon 5, „Riverdale: RIP”.

Hiram Lodge opuścił budynek i Mark Consuelos Lewo Riverdale Jako regularny serial nauczyłem się Deadline.

Consuelos, który grał przebiegłego ojca w Veronica Lodge (Camila Mendes) od drugiego sezonu, po raz ostatni pojawił się regularnie w dzisiejszym finale piątego sezonu, zatytułowanym „Riverdale: RIP”. Riverdale Roberto Aguirre-Sacasa, wynalazca serialu, producent wykonawczy i showrunner, w oświadczeniu udostępnionym dla Deadline, odzwierciedlił czas Consuelosa jako Hirama.

Dzisiejszy odcinek to łabędzia piosenka grana przez niesamowitego złoczyńcę Hirama Lodge Riverdale Po czterech wspaniałych, szalonych latach. Od chwili, gdy Mark do nas dołączył, był gotowy na dosłownie wszystko, w stu procentach oddany sprawie, by życie Archiego stało się piekłem. I zabawne jest to, że Mark nie mógłby bardziej różnić się od Hirama. Wyrafinowany profesjonalista i najsłodszy młody człowiek, zawsze dbający o wszystkich”, powiedział Aguirre-Sacasa, „Chcemy, żeby Mark był najlepszy i mamy nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy widzieliśmy go w Hiram Lodge”. „

Aktor dokonał wielkiego przełomu podczas finału piątego sezonu, w którym tacy jak Archie (KJ Apa), Veronica, Betty (Lili Reinhart) i Jughead (Cole Sprouse) ponownie zjednoczyli się z resztą popularnego wygnania Riverdale, Hirama, kończąc jego panowanie terror — przynajmniej tymczasowo. Przeczytaj nasze końcowe podsumowanie oraz pytania i odpowiedzi z Aguirre-Sacasa Tutaj.

„Przede wszystkim chciałbym podziękować Roberto Aguirre-Sacasa za tę wspaniałą okazję” – powiedział Consuelos o swoim czasie spędzonym w serialu. „Nigdy wcześniej nie grałem postaci, która była tak zła i czułem się tak dobrze. Dziękuję bardzo Riverdale fandomu, wspaniałej ekipie i niesamowitej obsadzie, którą uważam za bliskich przyjaciół i rodzinę.”

Consuelos pojawił się także u boku Madeleine Petsch, Casey Cote, Madchen Amick, Vanessy Morgan i innych.

READ  Nowy filtr płaczącej twarzy Snapchata niezainspirowany Amber Heard

CW Jest to seria oparta na postaciach z Archie Comics. Riverdale Wyprodukowane przez Warner Bros. Studia telewizyjne i telewizyjne CBS, we współpracy z Berlanti Productions.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top