Maple Leafs stawia Nicka Ritchiego na kompromisy

ten liście klonu Postawili napastnika Nicka Ritchiego na ustępstwa.

Oznacza to, że każda drużyna w lidze może zabrać Ritchiego – i jego średnią roczną pensję w wysokości 2,5 miliona dolarów – z listy Leafs za niewielką opłatą. Jeśli żadna drużyna nie twierdzi, że Richie, pozostanie z listowiem. Ale mają prawo wysłać go do oddziału taksówek lub do Marlis i zaoszczędzić 925 000 dolarów rocznie na jego kapeluszu.

Ritchie był w sobotę zdrowym drapaczem, zastąpił go komplet 12 napastników, którzy są teraz w dobrym zdrowiu po tym, jak Ilya Micheev wrócił ze złamanego kciuka. Ritchie wystartował w pierwszej serii, ale w większości zniknął w czwartej, po tym, jak latem wyprzedzili go inni klienci, tacy jak Michael Ponting i Ondig Cash.

Richie w nim grał Środowe zwycięstwo nad Edmonton Z Kaše z nieujawnioną chorobą. Ale stracił też swojego człowieka – Brendana Berliniego – w sztuce, która doprowadziła do zdobycia bramki przez Berlin.

Richie ma jak dotąd tylko jedną bramkę w tym sezonie, chociaż grał fizycznie i oferuje rozmiar i siłę przed siatką.

Drut zrzeczenia się był trudny dla Maple Leafs. Stracili pięciu graczy – więcej niż jakakolwiek inna drużyna – od początku sezonu 2020-21: Aaron Dale, Jimmy Visey, Travis Boyd, Adam Brooks i Michael Amadeo.

Dołącz do rozmowy

Rozmowy są opiniami naszych czytelników i podlegają kodeks postępowania. Gwiazda nie popiera tych poglądów.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top