Maple Leafs podobno stracił Jareda McCanna na rzecz Krakena kilka dni po tym, jak go wymienił

Jared McCann, legenda Toronto Maple Leafs, pojechał do Seattle. (Zdjęcie: Emily Chen/Getty Images)

Jared McCann był w Toronto wystarczająco długo, aby spojrzeć na wieżę CN Tower i zrobić zdjęcie znaku miasta na Nathan Phillips Square.

Według Franka Serafelli z Daily Faceoff, Seattle Kraken wybierze najnowszego członka Toronto Maple Leafs, który będzie częścią ich pierwszego składu w historii franczyzy.

Toronto pozyskało napastnika z Pittsburgh Penguins w ostatnią sobotę za potencjalnego Philipa Hallandera i 2021 w siódmej rundzie, tylko po to, by pozostawić go bez ochrony, gdy ich składy ochronne zostały ogłoszone następnego dnia.

Seattle było czwartym przystankiem McCanna w NHL po wcześniejszym dopasowaniu do Florida Panthers, Pittsburgh Penguins i Vancouver Canucks, którzy wybrali go na 24. miejsce w klasyfikacji generalnej NHL Draft 2014.

W przypadku Toronto oznacza to, że zasadniczo zapłacili kandydatowi i spóźnili się, aby chronić swój obecny skład. To albo uspokoi niektóre nerwy, albo bardziej zirytuje ludzi po tym, jak we wtorek „wyciekło” wideo, które pokazało, jak Seattle zabiera Alexandra Kervota, .

McCann strzelił 14 goli i 32 punkty w 43 meczach z Penguins w zeszłym sezonie.

Więcej od Yahoo Sports

READ  Brak fanów na trybunach: Ontario odrzuca zaproszenia do otwarcia miejsc dla mistrzów opieki zdrowotnej przeciwko Game 7 Leafs-Habs

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top