Mangold po raz kolejny eksploduje podczas Indy 5 Reshoot Talk

Najważniejsze zdjęcia

Reżyser James Mangold po raz kolejny odrzucił doniesienia, że ​​nadchodzący film Indiana Jones and the Dial of Destiny przeszedł obszerne powtórki i nakręcił wiele zakończeń, które są testowane pod kątem publiczności.

Oczekiwania na piąty film z serii są bardzo duże, ale wraz z nimi pojawiają się pewne zrozumiałe obawy, począwszy od tego, czy Ford sprosta wyzwaniu fizycznemu, po zmianę reżyserów i oczywiście o główną historię filmu.

Wydanie zwiastuna kilka tygodni temu wywołało znaczny wzrost w rozmowach wokół filmu. Nakarmiło to również niektóre zakątki internetu, które uważały, że odbywa się próbny pokaz filmu „zastępuje Indianę Jonesa kobietą”.

Mangold stłumił tę rozmowę w kilku tweetach w połowie listopada i na początku grudnia, mówiąc, że Indiana Jones „nie jest i nigdy nie został„ wymazany ”żadnym wynalazkiem, ani w żadnym tekście, ani w skrypcie”.

Podobno niedawny występ kompozytora Johna Williamsa obejmował sugestię, aby nakręcił nowe zakończenie, chociaż Williams mógł z łatwością wymówić je błędnie zgodnie z Lista odtwarzania.

W każdym razie Mangold wrócił na Twittera w weekend, aby całkowicie zaprzeczyć plotkom o oczekujących powtórkach i wielu zakończeniach. W rzeczywistości mówi, że postprodukcja filmu zostanie zakończona za kilka tygodni:

Wziąłem więc jednodniową przerwę od Trolli, ale wygląda na to, że powinienem powiedzieć jeszcze raz… Nie kręcimy i nie kręciliśmy żadnych nowych scen ani „alternatywnych zakończeń”. Nasz film jest gotowy w 99%, MPAA ocenione jako ukończone. I efekty wizualne. Wesołych Świąt!”

Kiedy obserwujący rzucił mu wyzwanie, by powiedział, że wszystkie filmy Disneya zawierają dodatkowe zdjęcia, Mangold odpowiedział:

„Zrobiłem „Logan”, „Ford v Ferrari” i „Indiana Jones 5” i nie zdarzyło się to w żadnym z nich. Mogę mówić tylko o moim doświadczeniu. Bądź dobry”.

Ponieważ film jest bliski ukończenia i ocen, nie ma realnej szansy, aby zmienił się radykalnie w tym momencie, Mangold dodał później w wątku na Twitterze, że „już zaczyna przyglądać się mojemu następnemu filmowi”. Jez Butterworth John-Henry Butterworth i Mangold są współautorami nowego scenariusza, który wyprodukuje Spielberg, i określą występ 80-letniego Harrisona Forda jako słynnego profesora archeologii i poszukiwacza przygód.

READ  Tyler, Creator ogłasza trasę koncertową 2022 z Kali Uchisem, Vincem Staplesem i Teezo Touchdown

W filmie dołącza do Forda Wallera-Bridge’a, Madsa Mikkelsena, Boyda Holbrooka, Antonio Banderasa, Shawnette Renee Wilson, Thomasa Kretschmanna i Toby’ego Jonesa. Premiera Indiana Jones i tarcza przeznaczenia 30 czerwca 2023 roku.

Źródło: Świergot

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top