Mango Power Union to najbardziej stylowa przenośna elektrownia, jaką widzieliśmy – Phandroid

Jeśli chodzi o elektrownie, do wyboru jest wiele opcji. Są kochane przez wielu, którzy kochają wspaniałe spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ale nie chcą przegapić niektórych udogodnień, takich jak ogrzewanie, gotowanie, zasilanie telefonów lub laptopów i nie tylko.

Są również świetnymi urządzeniami, jeśli masz urządzenia medyczne, które trzeba mieć cały czas włączone i chcesz być przygotowany na wypadek awarii zasilania i nie masz dostępu do sieci energetycznej.

Przy tak wielu opcjach do wyboru, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia? Jeśli szukasz czegoś nowego i innego, może to być Konsorcjum Energetyczne Mango To może być właśnie to, czego szukasz.

Nowy i nowoczesny wygląd

Tuż za bramą coś, co prawdopodobnie przykuło twoją (i naszą) uwagę, to projekt samej elektrowni. W przeciwieństwie do innych elektrowni, z którymi się spotkaliśmy, Mango Power’s Union zdecydowanie działa zupełnie inaczej. Ma bardzo czysty i elegancki wygląd i wygląda bardzo nowocześnie.

Jeśli potrafisz docenić nowoczesny wygląd, który będzie w stanie wtopić się w Twoje domowe otoczenie lub w ogóle, Union jest prawdopodobnie najnowszą elektrownią, jaką widzieliśmy do tej pory.

Jest również wyjątkowy w tym sensie, że składa się z dwóch części, z jednostką podstawową o nazwie Power Home i górną o nazwie Power Move, które można połączyć ze sobą dzięki mechanizmowi łączenia mUnion. Pomysł polega na tym, że możesz zabrać ze sobą górę, Power Move, podczas gdy dół możesz zostawić w domu.

Ogromna bateria

Oczywiście biorąc pod uwagę, że jest to elektrownia, to czego szukasz w takim urządzeniu, to wielkość jego baterii, a także moc wyjściowa, typ urządzeń, które może obsługiwać itp.

Według firmy mówimy o pojemności od 6,9 kWh do 69 kWh, więc w zależności od potrzeb, możesz użyć tylko jednej jednostki, aby utrzymać oświetlenie w domu częściowo lub do 10 i utrzymać cały dom w stanie gotowości w przypadku przerwy w dostawie prądu elektroforeza.

READ  Możesz zdobyć Halo Infinite z Xbox Game Pass

Obejmuje to energochłonne urządzenia, takie jak lodówka, ogrzewanie, a nawet klimatyzatory. Rozmawiamy o:

  • 1 X Mango Power Union: 6,9 kWh/4,35 kW/40 A do użytku w sytuacjach awaryjnych i częściowa rezerwa domowa dla obwodów pierwotnych
  • 2 X Mango Power Union: 13,8 kWh/8,7 kW/80 A dla większej mocy i częściowego podtrzymania domowego dla obwodów rdzeniowych
  • 3 X Mango Power Union: 20,7 kWh/13,05 kW/120 A do regularnego użytkowania i kopia zapasowa całego domu dla wszystkich obwodów
  • 10 X Mango Power Union: 69 kWh / 43,5 W / 400 A dla niezależności zasilania i tworzenia kopii zapasowych dla wszystkich obwodów

Jeśli chodzi o sam Power Move, Mango Power twierdzi, że urządzenie będzie miało 2350 watów mocy i 2300 watogodzin baterii, idealne na wycieczkę na kemping, jeśli potrzebujesz zasilać urządzenia takie jak światła, telefony, laptopy i aparaty fotograficzne.

Obsługuje również ładowanie słoneczne, jeśli szukasz ekologicznego sposobu na utrzymanie Mango Power Union na czele.

Wiele portów, sterowanie smartfonem i nie tylko

Tak więc, przy całej tej mocy, do ilu urządzeń możemy go podłączyć? Jeśli martwisz się ograniczeniem, nie martw się. To dlatego, że Mango Power zapewnił, że Union jest wyposażony w dużą liczbę portów, dzięki czemu można do niego podłączyć wszelkiego rodzaju urządzenia.

Mówimy o portach USB-A i USB-C do zasilania niektórych urządzeń mobilnych. Patrzymy również na gniazdka prądu stałego i szereg gniazd prądu przemiennego, które dostarczają do 30 amperów, a jest nawet gniazdko samochodowe.

Wreszcie, użytkownicy mogą kontrolować i monitorować Mango Power Union za pomocą dołączonej aplikacji na smartfona. Aplikacja pozwoli użytkownikom zdalnie sterować portami, dzięki czemu można je włączać i wyłączać. Pokazuje również liczbę pozostałych baterii, stan ładowania, szybkość ładowania, a nawet temperaturę baterii, jeśli obawiasz się, że może się przegrzać.

wniosek

Wiele elektrowni koncentruje się bardziej na przenośności, co jest uczciwe, ale jeśli szukasz czegoś, co może być nie tylko idealnym towarzyszem na kempingu na świeżym powietrzu, ale może być również używane jako system zastępczy lub zapasowy dla całego domu w razie sytuacji kryzysowej to Be the Mango Energy Union.

READ  Alan Wake Remastered ujawnia ulepszoną grafikę w nowym filmie

Firma planuje założyć związek w dniu Indiegogo Będzie dostępny za 2799 USD w świetnej cenie wczesnej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top