Magdalena Łazarkiewicz kręci polską/czeską/słowacką produkcję Gaztech The Wizard

WROCŁAW: Trwają zdjęcia Kaztek Czarodziej Reżyseria Magdaleny Azarkiewicz. Film jest koprodukcją polsko-czesko-słowacką na podstawie powieści Janusza Korsaka, nauczyciela i autora poprzez ponadczasową pracę wychowania pokoleń polskich dzieci.

Strzelanie do długo oczekiwanego produktu Kajtek Czarodziej / Kajtek Czarodziej Magdalena Łazarkiewicz, film dla dzieci na podstawie książki Janusza Korsaka w reżyserii Magdaleny, wszedł na ekrany kin 20 kwietnia 2022 roku we Wrocławiu. Kaztek Czarodziej Sprytna, zabawna, magiczna i jeszcze bardziej adekwatna opowieść dla dzieci, w której bohater konfrontuje się z okrucieństwem świata i postanawia go zmienić za pomocą magii. Na chwilę zdobywa jakieś magiczne zdolności, ale magia nie może zmienić świata i szybko okazuje się, że potrzebne są zupełnie inne narzędzia.

W filmie występują Eric Bidunkievich, Maja Komorowska, Kreskors Tomiki, Carolina Kruska i Piotr Kulovki. Projektem jest DoP Rafał Paradowski, z muzyką skomponowaną przez Antoniego Komasę-Łazarkiewicza i Mary Komasę. Producent filmu Siła mediówOraz koproducenci: Centrum Technologii Audiowizualnych, Dolnośląskie Centrum Filmowe, WFDiF, Miłość.ramka – Republika Czeska, ALEF Film i Media – Słowacja.

Film jest współsponsorowany Polska Wytwórnia FilmowaThe Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoMiasto Wrocław w ramach Konkursu Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląskiego Konkursu Filmowego Czeski Fundusz Filmowy I to Słowacki Fundusz Audiowizualny. Dystrybuuje obraz Kino Sweet.

Informacje o produkcie:

dług:
reżyseria: Magdalena azarkiewicz
Scenarzysta: Katarzyna Terechowicz
DoP: Rafał Paradowski
Obsada: Eryk Biedunkiewicz, Maja Komorowska, Grzegorz Damięcki, Karolina Gruszka, Piotr Głowacki

READ  Wirus koronowy: liczba rejestracji nowych infekcji COVID-19 na całym świecie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top