Magazyn „People” nazwał Paula Rudda najseksowniejszym mężczyzną z 2021 r.

Los Angeles – Paul Rudd został nazwany Najseksowniejszym Żywym Człowiekiem w 2021 roku przez magazyn People.

Rudd, znany z ról w filmach Marvela „Ant-Man”, „This is 40” i „Clueless”, został ujawniony jako tegoroczny zwycięzca we wtorek wieczorem w programie CBS „The Late Show with Stephen Colbert”.

Aktor powiedział magazynowi w piątkowym wydaniu, że niektórzy byliby zaskoczeni otrzymaniem tego zaszczytu.

Powiedział: „Mam wystarczająco dużo świadomości, by wiedzieć, że kiedy ludzie usłyszą, że zostanę wybrany do tego celu, powiedzą: 'Co?’ „To nie jest fałszywa pokora. Jest wielu ludzi, którzy powinni to przede wszystkim zrozumieć”.

Ale oczywiście Rudd nie odmówiłby tego zaszczytu. I żartobliwie ma nadzieję, że nowy tytuł da mu zaproszenie na „seksowną kolację” z George’em Clooneyem, Bradem Pittem i Michaelem B Jordanem – zupełnie nowymi zwycięzcami.

Inni uhonorowani poprzednio to John Legend, Dwayne Johnson, Chris Hemsworth, Idris Elba, Adam Levine, Channing Tatum i David Beckham.

„Myślę, że będę na znacznie większej liczbie jachtów” – powiedział Rudd. „Jestem podekscytowany możliwością rozszerzenia mojego życia na jachcie. Prawdopodobnie spróbuję poprawić myślenie w naprawdę miękkim świetle. Uwielbiam myśleć. Myślę, że to pomoże mi stać się bardziej wewnętrznym i tajemniczym. Nie mogę się tego doczekać ”.

Pierwszy poważny występ Rudda miał miejsce w 1995 roku w Clueless, klasyku z Alicią Silverstone w roli głównej. Odcisnął również swoje piętno w wielu komediach, takich jak „Kotwica”, „40-letnia dziewica” i „To jest 40”, będącej częścią komedii „Wpadka”.

Aktor osiągnął status gwiazdy w wielu filmach o superbohaterach Marvela, w tym „Ant-Man”, „Ant-Man and the Wasp”, „Captain America: Civil War” i „Avengers: Endgame”. Zagra w nadchodzącym „Ghostbusters: Afterlife” i pojawi się u boku Willa Ferrella w nowym serialu Apple TV+ „The Shrink Next Door”, którego premiera odbędzie się 12 listopada.

READ  Schwarzenegger, Abrams Brace na powrót do kin - Wiadomości ze świata

Rudd, 52 lata, powiedział, że jego żona była początkowo „oszołomiona” po tym, jak przekazał jej tę wiadomość. Para ma dwoje dzieci, Jacka i Darby’ego, którzy mają 17 lat, a 12 lat.

„Ale wiesz, że była taka słodka”, powiedział o swojej 18-letniej żonie Julie. Po pewnym śmiechu i szoku powiedziała: „Och, zrozumieli. „I to było bardzo miłe. Może nie mówiłeś prawdy, ale co zamierzasz powiedzieć?”

Rod spodziewa się, że sprawi mu „dużo żalu” od swojego kręgu przyjaciół. Nie obwiniałby ich, bo zrobiłby to samo.

Powiedział: „To znaczy, będę się na tym mocno opierać. Będę to posiadał”. „Nie będę próbował mówić „Och, jestem taki skromny. „Robię wizytówki. Ale wszyscy moi przyjaciele mnie zniszczą i spodziewam się, że to zrobią i dlatego są moimi przyjaciółmi”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top