Lukaku, który został ranny w polskim konflikcie, Martinez podkreślił belgijską odpowiedź

belgijska gwiazda Romelu Lukaku Przegra Liga narodów Jak zderza się z Polską z powodu kontuzji Roberto Martinez Poprosił swoją stronę o odpowiedź na porażkę z Holandią.

Martinez zajmuje drugie miejsce w światowych rankingach, ale w piątek całkowicie odpadł Holandia Wygrana 4-1.

Lukaku Przed zdobyciem bramki w pierwszej połowie wyniki były sparaliżowane statusem Steven Bergwign, Denzil Dumfries I Memphis Debe Bezpieczny HolandiaPierwsze zwycięstwo na belgijskiej łące od 1997 roku.

Martinez obiecał problem Lukaku Po prostu „pukanie” po meczu, ale Belgia Potwierdzone w poniedziałek Chelsea Będzie bez napastnika do starcia Polska W środę.

Dodano czerwone diabły Lukaku Rozpoczął leczenie i nie jest jasne, czy kwalifikuje się do pozostałych starć w czerwcu Walia I odwrotne dopasowanie Polska.

Kiedy Martinez Belgia może być bez amuletu Mistrzostwa Świata Produkty dla Kataru, trener Czerwonych Diabłów wezwał do odpowiedzi przeciwko swojej drużynie Polska.

„[The Netherlands defeat] Przypomniała nam się pozycja, do której musieliśmy dotrzeć Mistrzostwa Świata„Powiedział dziennikarzom.

„Tego rodzaju trudna gra pomoże nam się poprawić. Nie chcemy przegrywać, ale nauczymy się. To ciągły proces, a kolejny test już wkrótce. Polska”.

Awaria Holandia Był to też pierwszy raz Belgia Przegrali na ojczystej ziemi z jakąkolwiek drużyną od września 2017 roku, podczas gdy Czerwone Diabły stracili cztery gole na ojczystej ziemi od października 2010 roku.

Polska Jedź do Brukseli, aby zostać trenerem w następnym meczu Ligi A grupy 4 Czesław Michniewicz Oczekuje, że Belgia będzie walczyć o odpowiedź.

„The Holandia [won 4-1 in] Belgia, Ale obie drużyny mogły strzelić więcej; Belgowie mieli wiele możliwości, Wiele sztuk opakowania„powiedział Michałewicz.

Będziemy mieli ciekawe spotkanie Z zespołem wielu klasycznych ludzi. Belgia Będzie zmotywowany po tak poważnej porażce.”

READ  Śmierć Johna Litiaskiego. Elipeta Bokucca, żona Johna Litiaskiego

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top