Love and Thunder nadaje nowy tytuł bohaterce Tessy Thompson

Następnym razem fani być widzianym Walkiria Tessy Thompson, The Asgardian będzie miała nową nazwę. Ujawniono w niedawnym przecieku z Thor: Miłość i grzmot Postacie z legend Marvela, postać Thomsona zniknie, gdy król Walkiria posuwa się do przodu. Nie tylko to, ale król zyskuje zupełnie nowy wygląd wraz z tronem.

Zostało to zasugerowane w końcowych momentach Avengers: Koniec gryWalkiria w rzeczywistości byłaby uważana za nową władczynię Asgardu, a jej strój z pewnością pasowałby do króla. Zainspirowany tradycyjnym wyglądem Asgardian Thor, garnitur King Valkyrie jest wykonany w czarno-białym stylu z kilkoma srebrnymi elementami w całym. Przekonaj się poniżej.

ostatni rok, Thompson mówiła o zmianach, których fani mogą spodziewać się tym razem od jej postaci.

Aktor ujawnił w 2021 r.: „Szczerze mówiąc, ma dziwne umiejętności. Wyczuwa, kiedy ktoś ma umrzeć, i zabiera go do Walhalli, która jest w zasadzie życiem pozagrobowym”. „Może ożywiać ludzi. Ale kiedy się odradza. Ludzie czasami trafiają do ich ciał. To dziwna rzecz. Może być afrodyzjakiem. Dlatego ma nadludzką siłę i jest w zasadzie bogiem”.

„Mogę żartować, że jest zdecydowanie nowym królem Asgardu, kiedy ją znajdziemy” – dodała. „I tak jak w poprzednich czterech, powiedziałbym, że jest to część przygody, w której brał udział Thor, w tym sensie, że nazywa się to Thor: Miłość i grzmot. I powiedziałbym, że dzieje się kilka wspaniałych rzeczy. Mamy kilka nowych postaci. Mamy ludzi, którzy potencjalnie pochodzą z innych kieszeni w MCU. A potem mamy być może kilka osób, których widzieliśmy już wcześniej”.

Taika Waititi, który wyreżyserował Wynajem motocykliWróć do bezpośredniego Thor: Miłość i grzmot. Był także współautorem scenariusza z Jennifer Kaiten Robinson. W filmie występują Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jimmy Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Jean, Jeff Goldblum i Vin Diesel.

Thor: Miłość i grzmot Otwarcie w kinach 8 lipca.

Jak myślisz, jakie inne niespodzianki czekają na Thor: Love and Thunder? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy lub przez Nasz pisarz AdamBarnhardt wpadł nawet na Twittera, aby porozmawiać ze wszystkimi rzeczami MCUThor: Love and Thunder daje mistrzyni Tessie Thompson nowy tytuł

READ  Paul McCartney w wywiadzie nazywa Rolling Stones „A Blues Cover Band”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top