Lourdes Gouriel Jr prowokuje atak Blue Jays i wspiera kolejny klejnot od Aleca Manoah

TORONTO – Kiedy Aaron Hicks nieumyślnie nadepnął na Vladimira Guerrero Jr. w Nowym Jorku w zeszłym tygodniu, Lord Guerrill Jr. powrócił do września ubiegłego roku. Lewy obrońca Toronto Blue Jays był w środku gorącego miesiąca, kiedy jego prawa ręka została przypadkowo odcięta przez byłego kolegę z drużyny, Randalla Grechuka. Jego środkowy palec został nacięty na dwa szwy wzdłuż knykci, a każdy zamach pracował na ostatnich 16 uderzeniach kija.

„Oczywiście, przypomniałem sobie, kiedy mi się to przydarzyło – było źle” – powiedział Gouriel przez tłumacza Hectora Lebruna. „Bardzo się martwiłem o Vlady’ego, zwłaszcza gdy zobaczyłem krwawienie, ale dzięki Bogu, stało się to w obszarze, w którym mógł nadal dobrze sobie radzić. Złe wspomnienia. Jesteśmy wdzięczni, że nic mu nie jest.”

Guerrero, który potrzebował kilku szwów, aby zamknąć ranę na prawym palcu, na zmianę uderzył parę gadów po tym, jak zaplątał się w Hicksa, ale od tego czasu się uspokoił, osiągając 2 za 15 w czterech od tamtej pory. Co najważniejsze, zwłaszcza gdy Tuskar Hernandez, który zwykle sprzątał po kontuzji ciętej, Goriel wkroczył, aby nadrobić luz, robiąc po trochu wszystkiego, aby wesprzeć kolejny klejnot Aleca Manoah w niedzielnym wygranym 4:3 z Auckland Athletics .

GURRIEL złożył ofiarę w pierwszym meczu, aby otworzyć wynik, podwoił i strzelił w singlu RBI dla Matta Chapmana na trzecim miejscu i strzelił gola, gdy Kevin Smith rzucił potencjalną podwójną piłkę w piątym inningu. W czterech meczach, odkąd został potrącony, by ukryć Hernandeza w miejscu sprzątania, stracił 7 na 13, w tym piątkowy dublet z RBI zaraz po tym, jak celowo szedł po lekkoatletyce Guerrero.

To był ważny cios, aby przeciwnicy nie myśleli, że mogą uniknąć Guerrero.

„To dla mnie duża odpowiedzialność, aby uderzyć za Vlady”, powiedział Guriel, „ale dla mnie byłby to ten sam plan”. „Nie jest tajemnicą, że mamy najlepszego strzelca w lidze we Vlad. (Zamierzone spacery) będą kontynuowane bez względu na to. Będę nadal się do tego przygotowywać, ponieważ będzie się to powtarzać. Będę gotowy.”

Bycie gotowym jest dobrodziejstwem dla grupy Blue Jays, która wygląda na znacznie niższą niż zwykle, z wyjątkiem Hernandeza i Danny’ego Janssena. Zach Collins, który w drugim meczu podwoił i strzelił w RBI dla Santiago Espinala, miał wspaniały weekend z sześcioma trafieniami i chodem, który pomógł, ale nie było tam niskiego nacisku, który sprawia, że ​​czołówka rankingu jest bardziej niebezpieczna, nawet przeciwko przerażająca lekkoatletyka.

READ  Kojoty pracują nad kontraktem na grę na arenie na 5000 miejsc w ASU

Wygranie 5 za 28 z Runners Scoring Center w weekend również nie pomogło, ponieważ wkład Gurriela nastąpił w odpowiednim czasie.

– Jest tak duży, że robi się gorąco i znowu dobrze sobie radzi w kijach – powiedział trener Charlie Montoyo. „Chcemy, aby zrobił dokładnie to, co robi teraz, ponieważ inaczej Vlady nie dałby się przekonać. Wykonuje swoją pracę, aby upewnić się, że ludzie mierzą się z Vlady”.

Manoah, który zdobył wzgórze wkrótce po umieszczeniu Hyun Jin Ryu na liście osób cierpiących na zapalenie lewego przedramienia, skorzystał z ograniczonego wsparcia. Utrzymał lekkoatletykę z parą piątych inningów nad Stephenem Vogtem Homerem i poświęceniem Seana Murphy’ego, które odcięło prowadzenie 3-2 Blue Jays.

Kiedy Guriel zdobył bramkę w dolnej połowie, Manoah podążył za nim z szóstą blisko ręki, dając przewagę 4-2 nad Bullpen.

„Wspaniale było móc się tam wydostać i nieco przywrócić tę zbrodnię” – powiedział Manoah. „Nie możesz pozwolić, aby gra się wymknęła ani nic, ani niczego nie brać za pewnik, po prostu musisz pozostać skupiony. Chciałem to zrobić w szóstej rundzie, odejść od strzelania. „

Gracz A znokautował Adama Cimbera na 8, ale Jordan Romano zamknął wszystko na 9, 29tak Zapisz konwersję sekwencyjną.

W ten sposób Blue Jays wykorzystali niewielkie nadużycia, które otrzymali, coś, co mogą potrzebować następnym razem, gdy zimne części ich formacji zostaną ponownie rozgrzane, a system znów będzie w pełni sił.

Większość uwagi skupia się na Guerrero, którego „niedawne problemy nie mają nic wspólnego z palcowaniem”, powiedział Montoyo. „Tylko długi sezon, ze wzlotami i upadkami, a zwykle z wieloma wzlotami i upadkami. W tej chwili nie widział dobrze piłki przez ostatnie kilka dni.”

Z drugiej strony Goriel to zrobił.

Prowadził zespół już wcześniej i pomaga w tym ponownie.

READ  5 członków kanadyjskiej drużyny olimpijskiej umieszczonych w protokołach COVID-19 w Pekinie

„Prawie ten sam plan, który robiłem”, powiedział o swoim podejściu do uderzenia za Guerrero. „Robiłem to, uderzając za Teo, a on też jest świetnym uderzeniem. Więc zamierzam kontynuować plan, który zawsze robię, starając się zrobić wszystko, co w mojej mocy”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top