Louis Blues Jordan Bennington Nazem Qadri Bidon

Bramkarz St. Louis Blues startuje Jordania Benningtonktóry przeoczył większość porażki swojej drużyny w drugiej rundzie z Colorado Avalanche po doznaniu kontuzji dolnej części ciała, przyznał we wtorek, że rzucił butelką wody w napastnika Aves. Nazim Qadri Po meczu 3.

Binnington odszedł wcześnie w pierwszym okresie trzeciego meczu po tym, jak Kadri wpadł na niego, próbując gonić za luźnym krążkiem. Podczas pomeczowego wywiadu z TNT, Qadri został na chwilę rozproszony przez coś poza kamerą, mówiąc, że Binnington właśnie rzucił w jego stronę butelkę wody.

Bramkarz The Blues opuścił resztę serii z powodu kontuzji, gdy Avalanche awansowało do finału Konferencji Zachodniej w sześciu meczach.

We wtorek Binnington był właścicielem butelki z wodą, podczas gdy zespół był dostępny pod koniec sezonu.

„Poszedłem sprawdzić stan kolan w środku meczu” – wyjaśnił Bennington. „Wracałem na lodowisko, a mecz właśnie się skończył. Idąc korytarzem, nie mogłem znaleźć po drodze kosza na śmieci w dół korytarza.” . „Zanim wszedłem do szatni, widziałem, jak przeprowadza tam wywiad, uśmiechając się i śmiejąc, gdy byłem tam z usztywnieniem kolana i kulejącym w korytarzu. Czułem się, jakby to była dana przez Boga okazja. Mógł po prostu bądź cicho i wejdź do pokoju albo mógłbym coś powiedzieć i sprawić, żeby spojrzał mi w oczy i zrozumiał. Co się dzieje, coś o czym myśli. Tak, właśnie wyrzuciłem butelkę po wodzie, pustą butelkę po wodzie, wylądowałem jak dwie stopy od niego. Tak właśnie jest. Mam na myśli, ale tak właśnie jest. To hokej i rywalizacja.

Bennington, który ujawnił we wtorek, że nie będzie potrzebował operacji z powodu kontuzji, powiedział, że nie wierzy, by Qadri celowo próbował go skrzywdzić w grze.

READ  5 członków kanadyjskiej drużyny olimpijskiej umieszczonych w protokołach COVID-19 w Pekinie

„To sport fizyczny”, powiedział Bennington. „Myślę, że nadszedł czas, żeby zaczął mocno strzelać, tak to się dzieje”. – Nie sądzę, żeby celowo próbował zrobić to, co mi zrobił, albo żebym doznał kontuzji, muszę przyznać, ale on wie, jak grać ostro, jak wchodzić do siatki. Tak się dzieje w tym sporcie. Ja, to jest to. Muszę sobie z tym poradzić.

Bennington powiedział, że nie jest pewien, czy byłby w stanie zagrać w finale zachodnim, gdyby the Blues awansowali.

„Trudno powiedzieć”, powiedział. „To zajmie tylko chwilę, co jest czymś, co ponieważ nie gramy, będziemy mieli czas, aby w pełni się zregenerować. Nie mogę potwierdzić, jeśli tak jest (w co bym grał).”

Bennington ustanowił rekord 18-14-4 z 3,13 gola do średniej i 901 obrońców w 37 meczach sezonu zasadniczego dla The Blues w latach 2021-22, jego szósty rok w klubie. Miał 1,72 GAA i 0,949 oszczędności w sześciu play-offach.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top