Liz Cheney wspiera demokratkę z Michigan, Elisę Slotkin i będzie ją prowadzić

Liz Cheney wspiera demokratkę z Michigan, Elisę Slotkin i będzie ją prowadzićCNN

Przedstawiciel Republikanów. Liz Cheney Wyoming poparła koleżankę Demokratkę z Michigan, która toczy konkurencyjną walkę o reelekcję i będzie ją prowadzić w przyszłym tygodniu.

W czwartkowym oświadczeniu Cheney opisał Rep. Elisa Slotkinz którą pracuje w Komitecie Sił Zbrojnych, jako „dobry, honorowy urzędnik państwowy, który ciężko pracuje dla ludzi, których reprezentuje, chce jak najlepiej dla kraju i jest w tym z właściwych powodów”.

Slotkin, była urzędniczka CIA, została po raz pierwszy wybrana w 2018 roku. Stawia czoła republikańskiemu senatorowi Tomowi Barrettowi w 7. okręgu kongresowym Michigan, z siedzibą w Lansing, który teraz wspierałby:Prezydent Joe Biden o jeden punkt poniżej linii nowego obszaru.

Cheney ma odwiedzić centrum Michigan we wtorek, jej pierwszy przystanek w kampanii śródokresowej, poinformowali doradcy.

„Chociaż Elissa i ja mamy różnice w naszej polityce, w czasie, gdy nasz naród stoi w obliczu zagrożeń w kraju i za granicą, potrzebujemy poważnych, odpowiedzialnych, obiektywnych członków, takich jak Elissa w Kongresie. Zachęcam wszystkich wyborców w 7. Dzielnicy – Republikanów, Demokratów, i Niezależnych — o poparcie w tych wyborach.

Cheney opuszcza Kongres pod koniec obecnej kadencji Po przegranej prawyborach republikanów za swoją szeroką siedzibę w Wyoming w sierpniu. Ciągła krytyka tego pierwszego Prezydent Donald Trump za rolę w podżeganiu Atak z 6 stycznia 2021 r. W Kapitolu był postrzegany jako główny czynnik jej porażki.

chiński Powiedział w zeszłym miesiącu Nie pozostanie republiką, jeśli Trump zostanie kandydatem Partii Republikańskiej na prezydenta w 2024 roku.

READ  Tysiące Rosjan udają się do Finlandii w czasie kampanii mobilizacyjnej Putina na Ukrainie

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *