Litewski Ignitis Polska planuje ekspansję słoneczną

Zielona energia

Jak podaje Pv-tech.org, litewska firma energetyczna Ignitis Group umacnia swoją pozycję w Polsce, przejmując firmy rozwijające projekty fotowoltaiczne o zintegrowanej mocy do 80 MW (MW). .

Ignitis Renewables zawiera umowę zakupu 100% udziałów w polskich spółkach, które nie zostały wyemitowane „w przyszłości” w transakcjach o łącznej wartości 50 mln EUR (57 mln USD).

Pozyskiwane obecnie projekty znajdują się w różnych fazach rozwoju, a daty rozpoczęcia działalności szacowane są na lata 2022-2023. Ignitis powiedział w oświadczeniu dla PV Tech, że nie ujawni nazw firm przejętych w tym przypadku.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Stworzenie renomowanej branży dziennikarskiej to kosztowny biznes. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały Ci rzetelnych informacji, prawdziwych, dokładnych i bez obaw i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwalałby im nadal przodować bez uszczerbku dla ich wyników. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych partnerów, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz do nas swoje wpisy.

READ  Dostęp do miejsc Holokaustu jest zagrożony, gdy pogłębia się przepaść żydowskich nastolatków między Izraelem a Polską

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top