LG Velvet 2 Pro otrzymuje pełne przetwarzanie wideo po wyjęciu z pudełka

TL; DR

  • Pełny film o LG Velvet 2 Pro jest dostępny online.
  • Telefon wydaje się być ewolucją oryginalnego LG Velvet o lepszej specyfikacji.

Firma LG zamknęła swój dział mobilny, podczas gdy kolejna linia smartfonów była aktywnie rozwijana. Chociaż te urządzenia nie zostaną udostępnione publicznie, firma LG sprzedała ograniczoną liczbę pracowników. Teraz nowy film otwiera plik LG Aksamit 2 Pro Wyróżnione na YouTube.

Film pochodzi z koreańskiego kanału Koncentrator iPhone (h/t Umieść tweeta), daje nam lepsze spojrzenie na niewydany flagowy telefon LG 2021 i potwierdza kilka specyfikacji i funkcji.

Zaczynając od głównego pudełka, zawiera dwa etui i kabel, ale bez ładowarki. Drugie pudełko zawiera dodatkową ładowarkę i kabel, ale nie jest jasne, czy LG zamierza sprzedawać telefon w dwóch pudełkach.

Jeśli chodzi o sam telefon, projekt Velvet 2 Pro naśladuje jego poprzednika. Z tyłu najbardziej zauważalną różnicą są trzy wypustki kamery „Kropla wody”. Chociaż tylko jeden z oryginalnych LG AksamitKamery wystają z korpusu i wszystkie działają na Velvet 2 Pro. Tylny panel również wydaje się być wykonany ze szkła.

Z przodu istotną zmianą był perforowany aparat do selfie zamiast wycięcia, podczas gdy z boku Velvet 2 Pro zamiast przycisków głośności znalazły się nakładki dociskowe z przyciskiem zasilania na górze. Chociaż na spodzie telefonu znajduje się port USB-C i kratka głośnika, nie ma gniazda słuchawkowego.

LG Velvet 2 Pro: dane techniczne

Nie jest jasne, ile LG zamierzało zapytać konsumentów o Velvet 2 Pro, ale biorąc pod uwagę skok specyfikacji, wyobrażamy sobie nieco więcej niż oryginalny Velvet. Czy kupiłbyś to? Koniecznie zagłosuj w naszej ankiecie powyżej i zostaw komentarz poniżej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top