LG Electronics uczestnikiem Vogue Summit w Polsce

Liderzy branży biorą udział w dyskusji podczas wrześniowego Business Fashion Environment Summit w Warszawie. (LG elektronika)

Mając wspólny cel, jakim jest osiągnięcie zrównoważonego rozwoju w branży modowej, południowokoreańska firma technologiczna LG Electronics wzięła udział w konferencji środowiskowej organizowanej przez globalny magazyn modowy Vogue w Polsce, podała w poniedziałek firma.

W zeszłym miesiącu po raz drugi odbył się szczyt Business Fashion Environment, zorganizowany przez Vogue Polka i Boston Consulting Group, a LG wzięło w nim udział jako oficjalny partner, podkreślając swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska.

Wydarzenie odbyło się ze świadomością stabilności społeczeństwa w Polsce. Zgodnie z adaptacją konsumencką do zrównoważonego rozwoju w raporcie modowym opublikowanym w maju, 75 procent Polaków uważa zrównoważony wzrost za kluczową kwestię.

„Dlaczego marki są ważne?” W sesji pt.

Reżyser obiecał skoncentrować się na tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez promowanie innowacji LG, aby wszyscy konsumenci mogli żyć lepiej.

Urzędnik LG powiedział w oświadczeniu, że LG jest bardziej niż kiedykolwiek zaangażowane we wspieranie zrównoważonego rozwoju poprzez włączenie celów zrównoważonego rozwoju do swojej strategii biznesowej, takich jak zapewnienie neutralności węglowej do 2030 roku i całkowite przejście na energię odnawialną do 2050 roku.

Octavian Zazak, partner i dyrektor zarządzający Boston Consulting Group, przemawia na konferencji Business Fashion Environment Summit w Warszawie we wrześniu.  (LG elektronika)

Octavian Zazak, partner i dyrektor zarządzający Boston Consulting Group, przemawia na konferencji Business Fashion Environment Summit w Warszawie we wrześniu. (LG elektronika)

Telewizory LED LG wymagają mniej plastikowych części niż konwencjonalne telewizory i nie wymagają podświetlenia, jak podał urzędnik w przykładzie. Telewizory OLED tej firmy nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak kadm i iryd.

„Mając na celu bycie zrównoważoną firmą na szczycie programu, LG Electronics jest nastawione na współpracę z podobnie myślącymi firmami z różnych branż, aby realizować innowacje przyjazne dla środowiska” – powiedział urzędnik.

Piosenka Su-hyun ([email protected])

READ  Doradca Donalda Trumpa pozwał do sądu za rozpowszechnianie teorii spiskowych

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top