Lenovo stworzyło bezprzewodową ładowarkę do laptopa

Lenovo zapowiedziało nowy produkt o nazwie Go Wireless Charging Kit, który pozwala modyfikować funkcję bezprzewodowego ładowania różnych laptopów. Wykorzystuje technologię „Power by Contact” Energy Square, a nie bardziej powszechny standard Qi.

Zestaw składa się ze szczotkowanej metalowej maty ładującej o grubości 3,2 mm, którą mocuje się do ściany i pozostawia na biurku, a także długiego odbiornika do ładowania bezprzewodowego, który mocuje się do podstawy laptopa i łączy przez USB-C. Po skonfigurowaniu Lenovo twierdzi, że powinno ładować większość 13-calowych do 14-calowych laptopów bezdotykowych do 65 watów przy wydajności 93 procent i będzie działać zarówno z urządzeniami z systemem Windows, jak i macOS.

Bezprzewodowe ładowanie laptopów jest bardzo rzadkie. Firma Dell wypuściła to, co nazywa pierwszym na świecie bezprzewodowym ładowaniem 2 w 1, Szerokość geograficzna 7285, w 2017 roku, chociaż był to bardziej tablet, który można było ładować przez stację dokującą klawiatury. Firma Intel poczyniła również starania na rzecz integracji . ponowne rozważenie Standard ładowania MRI znajduje się w specyfikacjach laptopa, ale nigdy nie opublikowano nic komercyjnego.

Lenovo wprowadzi Go Wireless Charging Kit w październiku za 139,99 USD. Jest to część nowej gamy akcesoriów do telefonów komórkowych marki Go, w tym power banku wyposażonego w technologię Qi, myszy bezprzewodowej, słuchawek i klawiatur.

READ  10 najpopularniejszych telefonów w 25 tygodniu .

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top