Lena Dunham dzieli się przesłaniem o pozytywnej postawie ciała

Kiedy nauczymy się przestać utożsamiać szczupłość ze zdrowiem i szczęściem?

Jak już zapewne wiesz, Lena Dunham Niedawno wyszła za mąż za muzyka Louisa Felberta!

Umawiałam się dzisiaj na naprawdę pięknym zdjęciu, które stało się wirusowe Magazyn Vogue.

David M. Bennett / Dave Bennett / Getty Images

Chodzi o to, że nie wszyscy byli dla niej mili w komentarzach. Zgodnie z długim nowym postem opublikowanym w dniu InstagramLena wspominała, że ​​komentarze sugerowały: „Muszę się w jakiś sposób wstydzić, że moje ciało zmieniło się od czasu, gdy ostatnio byłam w telewizji”.

John Phillips / Getty Images

Czy Lina zjadła obsadę? dziewczyny’ Po prostu nie dobry żart. “

John Kopaloff / Getty Images,

Wskazała na częste krytyki dotyczące jej wyglądu podczas występów w dziewczyny Od 2012 do 2017 roku.

Lina mówiła dalej o tym, „jak wyglądają obrazy, które porównuję, gdy byłam w aktywnym uzależnieniu z niezdiagnozowaną chorobą”.

Obrazy Sopa / Obrazy SOPA / LightRocket przez Getty Images

Kiedy nauczymy się przestać utożsamiać szczupłość ze zdrowiem i szczęściem? Kontynuowałem. „Oczywiście utrata wagi może być wynikiem pozytywnej zmiany nawyków, ale zgadnij co? Można przytyć”.

“W ciągu czterech lat, odkąd stałam się trzeźwa i zaczęłam życie jako osoba, która dąży do zdrowia, a nie tylko osiągnięć. Te zmiany pozwoliły mi być taką siostrą/dziewczyną/córką, jaką chcę być i tak – poznaję mojego męża (który nawiasem mówiąc nie rozpoznaje mnie na tych zdjęciach) stary, bo widzi jak ciemne jest moje światło).

Bruce Glickas/Bruce Glickas/WireImage

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, zmaga się z nadużywaniem substancji, możesz zadzwonić na krajową linię pomocy SAMHSA pod numer 1-800-662-HELP (4357) i znaleźć więcej zasobów Tutaj.

„Powiedziałbym to każdemu, kogo wygląd zmienił się z czasem, chorobą lub okolicznościami – jest w porządku żyć w swoim obecnym ciele, nie traktując go jako przejściowego. Jestem i naprawdę mi się to podoba”.

dobrze powiedziane. Pamiętaj, że za obrazami, programami telewizyjnymi i kanałami mediów społecznościowych, które konsumujemy, stoją prawdziwi ludzie z prawdziwymi uczuciami. Zniesławienie ciała nigdy nie jest dopuszczalne.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Elizabeth Berkeley dzieli się Epic Saved by Bill Reunion Photo z Lark Voorhees, Tiffany Amber Thiessen

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top