Lela Fernandez z Lavalin przegrała w Australii z Igą Szwedką

Fernandez miał problemy w służbie podczas gry. Pięciokrotnie popełnił podwójny błąd i miał dziewięć punktów przełamania.

Treść artykułu

Broniąca tytułu mistrzyni Polski Iga Sviatech zadebiutowała w sezonie Leli Fernandez, pokonując w czwartek 19-letnią Laval 6-1, 6-2 w drugiej rundzie Adelaide International.

Treść artykułu

Fernandez walczył w swojej służbie. Pięciokrotnie popełnił podwójny błąd i miał dziewięć punktów przełamania. Swedek, mistrz French Open 2020, nigdy nie miał przełomu i nigdy nie wygrał 86 procent swojego pierwszego serwisu.

Mecz w Adelajdzie jest pierwszym z dwóch treningów Fernandeza przed startem w Australian Open, które rozpocznie się 16 stycznia. W przyszłym tygodniu zagra w turnieju WTA 500 w Sydney.

Pierwsza rozstawiona Australijska Partia Jesionowa musiała walczyć, zanim w secie przegrała z młodym Amerykaninem Koko Coff 4-6, 7-5, 6-1, ale pozostali dwaj gracze zostali wyeliminowani. Druga rozstawiona białoruska Arena Sabalenga wygrała 18 meczów podwójnych 7:6, 6:1, wykorzystując Słoweńca Gaję Juana. Shelby Rogers z USA pokonała w półfinale Marię Zacharias z Grecji 7:6, 2-6, 6:4.

READ  Zmiany podatkowe dla inwestorów w polskie nieruchomości

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top