Lekarz używa aparatu Macro iPhone’a 13 Pro do badania oczu pacjentów

Jedna z nowych funkcji iPhone 13 Pro Czy dodanie nowego trybu makro do robienia zdjęć i filmów bardzo blisko aparatu. Podczas gdy większość użytkowników korzystała z nowego trybu do uchwycenia szczegółów natury, dr Tommy Corn Przekonaj się, że aparat makro w iPhonie 13 Pro może być również przydatny do leczenia oczu.

w Post na LinkedInOkulista opowiedział historię o tym, jak wykorzystał nowego iPhone’a 13 Pro Max do zbadania oka pacjenta nowym aparatem. Dzięki trybowi makro Korn może wykonywać bardzo szczegółowe obrazy oczu, co pozwala mu monitorować i rejestrować ważne szczegóły dotyczące zdrowia pacjentów.

Lekarz przedstawia stan pacjenta, który przeszedł przeszczep rogówki i teraz musi stale kontrolować gojenie się otarć.

W tym tygodniu do zdjęć oczu MAKRO użyto iPhone’a 13 Pro Max. wentylator. Wprowadzi innowacje w okulistyce pacjentów i telemedycynie. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, dokąd to się uda… Obrazy pochodzą z gojenia się otarć po przeszczepie rogówki. Uzyskano pozwolenie na wykorzystanie obrazów. Uwaga: Camera Pro zawiera również aplikację na telefon!

Razem z optometrystą Jeffreyem Lewisem obaj klinicyści argumentują, jak bardzo ta funkcja powinna być bardzo przydatna w rozwoju telemedycyny.

Odpowiada to generalnemu ruchowi w kierunku wirtualnego, powoli pokonującego fotograficzne bariery. Kolejny sposób na zaimponowanie, zarządzanie i pielęgnowanie długotrwałych relacji z naszymi pacjentami.

READ  Toyota przegląda szczegóły wnętrza pickupa Tundra 2022

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top