Legenda WWE, jeśli uważa się za największego

Były Superstar WWE i WWE Hall of Famer Shawn Michaels niedawno udzielili wywiadu w odcinku Rasslin z Brandonem F. Podczas wywiadu Michaels został zapytany, który z W Twoim domu Jego ulubione gry z lat 90. były jego ulubionymi.

„Powiedziałbym, że [match] z Jeffem Jarrettem”, powiedział Michaels. „Ponieważ był w oryginale w twoim domu [concept]. To było w Tennessee, było fajnie, było dobrze w porównaniu ze złym facetem. To był bardzo tradycyjny mecz. Wszyscy ci inni [matches] Całkiem fajnie, ale w tym momencie [the pay-per-views] Stał się większy niż twój dom. Więc zawsze wracam do tego faceta z Jeffem, który był niesamowity i łatwo było to zrobić, bez presji. Jeff Jarrett i Road Doug latali wszędzie. Jeff i ja pracowaliśmy ze sobą tysiące razy, był niesamowicie utalentowany i był złym facetem, którego łatwo znienawidzić. Był to więc jeden z tych światów, w których zastosowano wszystkie elementy tradycyjnego wrestlingu i było to zabawne”.

Jednak Jim Ross wybrał inny mecz w twoim domu jako odpowiedź na zadane pytanie Który był najbardziej meczem, jaki rozegrałem w karierze Shawna Michaelsa.

Omawiając karierę Michaelsa, zapytano go o część swojej kariery, którą uważa za swojego szefa. Michaels pyta, czy rozmawiają fizycznie czy psychicznie, ale dalej udziela osobnych odpowiedzi na to pytanie.

„Myślę, że fizycznie, powiedziałbym, że prawdopodobnie od 1995 do 1997 roku, fizycznie i atletycznie” – odpowiedział Michaels. „[Michaels points to his head] do góry? Może powiem 2000 do 2007. Może zwolniłem, ale tylko mądrość, psychologia i szczerze, czysta zabawa, łatwość obsługi i wszystkie te rzeczy. To naprawdę opowieść o dwóch różnych życiach zmieszanych w jednym człowieku”.

Michaels jest również pytany, czy lubi pracować z większymi czy mniejszymi zapaśnikami. Heartbreak Kid mówi, że najbardziej kochał w swojej karierze to, że nie miał jednego ustalonego stylu i zawsze dostosowywał się do mocnych stron innych zapaśników, aby świetnie pasować.

READ  Olivia Rodrigo sfilmowała koncert Tiny Desk w DMV After Hours za $2300

„Szczerze, to jest to, co najbardziej podobało mi się w mojej karierze” – powiedział Michaels. „Prawie każdy ma styl i zajęło mi dużo czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę nie mam stylu. Jedną z rzeczy, które zrobiłem, było dostosowanie się do wszystkich. Myślę, że to właśnie dało mi możliwość grania tak wielu różnych gry, świetne, świetne mecze, z tak wieloma graczami. Ponieważ właśnie to podobało mi się najbardziej. Nie rzucam się w garść i nie dostosowuję się do wszystkiego, co zrobili dobrze. Myślę, że kiedy to wszystko zostało powiedziane i zrobione, to prawdopodobnie najlepsze, jakie miałem, czyli moja zdolność przystosowania się. Ale to również naprawdę utrzymało mnie w obszarze, który najbardziej mi się podobał, czyli: „Jak sprawić, by to było najlepsze możliwe dopasowanie”. A czasami, jeśli narysujesz sobie pewną stylu, czasami może to utrudnić. Nie planowałem tego w ten sposób, ale tak to się skończyło.

Prowadzący wywiad Shawn Michaels zapytał również, czy uważa się za jednego z największych zapaśników wszechczasów. Michaels mówi, że nie, ale otrzymałby inną odpowiedź, gdy był młodszy.

„Nie wiem,” szybko odpowiedział Michaels. „Ale to zabawne, że jesteś młodszy, ponieważ zdecydowanie tak. Ale nie wiem, teraz mam możliwość zobaczenia wszystkiego we wstecznym lusterku. Technicznie rzecz biorąc, w wieku 56 lat wróciłem do miejsca, w którym byłem w wieku 19 lat Kiedy dopiero zdałem sobie sprawę, że moim pomysłem na sukces było posiadanie samochodu i mieszkania z jedną sypialnią, prawdopodobnie jednego z głównych graczy na terytorium w południowym Teksasie. Oczywiście staje się o wiele więcej. Teraz jestem niesamowicie pochlebiony o którym wspomniałem. Słuchaj, ludzie się o to kłócą, czy kto jest, a kto nie, i moje imię tam jest. I to jest dla mnie wystarczająco dobre. To przekracza moje najśmielsze marzenia. Te rzeczy nigdy nie są ustawione, i każde pokolenie jest inne. Po raz kolejny cieszę się, że jestem w tym momencie mojego życia i patrzę na naprawdę wspaniałą grupę prac, z której jestem bardzo dumny.”

READ  Funny Grimes TikTok dzieli się dyskusją o komunizmie i sztucznej inteligencji

Poniżej możecie posłuchać pełnego wywiadu. Jeśli użyjesz któregoś z cytatów z tego artykułu, przekaż Rasslin’ z Brandonem F. Walkerem z ah/t Wrestling Inc. do kopiowania.


Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top