LeBron popiera jokera piłkarza Victora Roblesa

Phoenix – LeBron James uwielbiał nos klauna. Dave Martinez nie był wielkim fanem.

Przepraszam, pomiń, wygląda na to, że zawodnik Washington Nationals Victor Robles jest po stronie gwiazdy NBA w tej grze.

Robles został sfotografowany przez kamery w niedzielnej wykopie z nosem klauna, dzień po tym, jak nazwał miotacza z Arizony Madison Baumgarner „klaunem” za to, że krótko polubił ósmego Homera w przegranym 7-2 Waszyngtonie.

James opublikował zdjęcie Roblesa noszącego nos klauna w swojej historii na Instagramie z podpisem „Coś, co na pewno zrobię!” Robles opublikował odpowiedź Jamesa na jego własną historię na Instagramie.

Trener kadry narodowej, Martinez, nie był zbyt zadowolony z rzutów świetlnych Roblesa po wygranym 4:3 meczu Waszyngtonu w niedzielę.

Martinez powiedział: — Nie widziałem tego. Słyszałem o tym. Porozmawiam z nim. Nie jesteśmy tym, kim jesteśmy.

Incydent rozpoczął się w sobotę, kiedy Baumgarner sprzeciwił się podziwowi Roblesa pojedynczym strzałem, który podniósł drużynę narodową do 7-2.

Jest 7-1, trafiasz do swojego trzeciego domu w tym roku i zachowujesz się tak, jakby Barry Bonds pobił rekord. Posprzątaj to. Nie obchodzi mnie rezygnacja z wyścigu. Do diabła, wygraliśmy 7-2 lub 8-2 ”, powiedział Baumgarner. Cokolwiek to jest, jest frustrujące.

– Jestem zrzędliwym starcem. Wiem. Ale tego rodzaju rzeczy nie miały się wydarzyć.

READ  Trener polaryzacji John Tortorella dołączył do ESPN jako analityk

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top