Lawina Makar działa na innej planecie

Jest opisany jako Starcie Tytanów. I ma rację.

Finał Pucharu Stanleya 2022 rozpocznie się dziś wieczorem w Denver, kiedy Colorado Avalanche będzie gospodarzem pierwszego meczu Tampa Bay Lightning.

Z jednej strony masz Lightninga, który kończy trudną serię sześciu wygranych meczów z New York Rangers w finale Konferencji Wschodniej. Starają się zostać pierwszą drużyną od wczesnych lat 80-tych, która wróciła. Tymczasem lawina została przerwana przez dziewięć dni, odkąd Edmonton Oilers wkroczyli do Western Final. Kolorado szuka trzeciego Pucharu Stanleya w swojej historii i pierwszego od 2001 roku.

Teraz, gdy jesteś na bieżąco, oto kilka zakładów wsparcia, które należy wziąć pod uwagę w dzisiejszym otwarciu:

PROP 1: Cal Makar powyżej 0,5 podań (-160)

Wchodząc do serii, 23-latek jest preferowanym zakładem na Conn Smythe Cup jako zawodnik meczu. W 14 meczach zaliczył 17 asyst – w tym sześć w siedmiu meczach u siebie. Co więcej, Makar dobrze odpoczął po tym, jak zaliczył pięciopunktowego potwora (jeden gol, cztery asysty) w serii play-off przeciwko Nafciarzom. Ten facet pracuje teraz na innej planecie.

Powód #2: Andrei Vasilevsky ponad 32,5 obrońców (-120)

Do czatu wszedł Andriej Wasilewski.

W swoich 14 play-offach Avalanche miał średnio 40,7 rund na mecz. Dodatkowo w siedmiu meczach u siebie osiągnęli średnią 43,1. To oczywiste, ale biorąc pod uwagę, z kim się zmierzą, w najlepszym interesie Kolorado byłoby prześcignąć Wasilewskiego tak często, jak to tylko możliwe. Niewątpliwie 27-latek ciężko walczy o swój drugi z rzędu Puchar Conn Smitha, był fantastyczny.

Rekwizyt nr 3: Artturi Lehkonen powyżej 2,5 SOG (+100)

Zakładając, że skrzydłowy utrzyma swoją drugą passę i pierwsze zadania w grze siłowej, w tej grze można odkryć wiele wartości – zwłaszcza w przypadku dodatkowych pieniędzy. W ciągu ostatnich trzech meczów 26-latek we wszystkich trzech okazjach zdołał przekroczyć granicę 2,5 i oddał łącznie 13 celnych strzałów.

READ  Achim Aliu opisuje karę gracza, który używał drwin rasowych jako kompletną kompromitację

Rekwizyt nr 4: Anthony Cirelli ponad 1,5 SOG (-160)

W ciągu ostatnich siedmiu meczów Cirelli oddał łącznie 23 celne strzały, co jest dobrym wynikiem ze średnią 3,3 strzału na mecz. Ponadto 24-latkowi udało się zdobyć 1,5 gola w czterech z rzędu i sześć na siedem. Mówiąc najprościej, nawet gdy Brayden Point wraca dziś wieczorem, jedź na gorącym rozdaniu.

Powyższe kursy na zakłady bukmacherskie Bet365 od środy po południu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top