Lauren Spencer Smith z Port Alberni zdobyła numer jeden na iTunes

Miliony ludzi na całym świecie nie mogą przestać klikać najnowszej piosenki Lauren Spencer Smith z Port Alberni.

Jej nowy singiel został wydany w środę iw ciągu jednego dnia osiągnął pierwsze miejsce w USA i drugie miejsce na świecie.

Była wskazówka, że ​​może to być możliwe. Kiedy Spencer Smith został zwolniony z Vancouver Island Ten krótki fragment pochodzi z jej niewydanej piosenki w TikTok w listopadzie eksplodował.

Ludzie nie tylko go oglądali, ale także tworzyli własne filmy i odtwarzali własne kopie.

„Ta piosenka ma ponad 20 milionów wyświetleń i używało jej sto tysięcy osób. To po prostu stało się trendem. Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego w Internecie” – powiedział Spencer Smith.

Spencer Smith oficjalnie wydał w środę pełną piosenkę zatytułowaną „Fingers Crossed”. W ciągu 24 godzin ludzie streamowali go na Spotify ponad milion razy i osiągnął 2 miejsce na liście iTunes w Stanach Zjednoczonych, drugie miejsce na światowej liście iTunes. Od tego czasu zajmuje pierwsze miejsce na świecie, wyprzedzając piosenki Biebera, Drake’a i Eltona Johna.

„Następnego ranka dostałem SMS-a od mojego menedżera i powiedział, że zadzwoń do mnie, jak tylko się obudzisz. Pomyślałem o mój Boże, czy są jakieś komplikacje, na przykład co jest z tym nie tak? Jakby stało się coś złego. Mówił: „Ty są numerem dwa na iTunes na całym świecie”. Jesteś tuż obok Adele, „a ja i mój przyjaciel przeszliśmy księżyc. Jej matka płakała. Płakałem. Jak opowiadał Spencer Smith, powiedziałem: „O mój Boże”.

Spencer Smith jest współautorem piosenki o prawdziwym związku i wierzy, że autentyczność łączy się z ludźmi.

„Myślę, że napisaliśmy to w sposób bardzo uniwersalny, ponieważ wiem, że ludzie odnoszą się do tego, że to może być mój były, to może być mój były i może to być mój tata” – powiedział Spencer Smith.

READ  Johnny Knoxville wejdzie do 2022 WWE Royal Rumble

Spencer Smith już wcześniej odnosił sukcesy wirusowe. Film z jej śpiewem podczas podróży po wyspie Zdobyła miliony wyświetleń i pojawiła się w amerykańskich talk show i American Idol.

Obecnie pracuje nad wydaniem krótkiego albumu tej wiosny.

„Właśnie otrzymałem zatwierdzenie wizy do USA, więc za kilka miesięcy zamierzam przeprowadzić się do Stanów i jak tylko będę miał wizę w rękach, będę mógł chodzić, podróżować i robić koncerty i zdecydowanie mam nadzieję, że zrobię wszystko tego zaczynając od Spencera Smitha”, powiedział Spencer Smith.

Mówi, że jest bardzo wdzięczna wszystkim ludziom na wyspie Vancouver, którzy wspierali ją i jej muzykę – podróż, która pokazuje nieograniczoną obietnicę na listach przebojów.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top