Langlers zdobywają nagrodę MVP, a Zulueta Blue Jays i Tiedemann błyszczą na Futures Game

LOS ANGELES — Shea Langlers trafiają do Hall of Fame, jeszcze przed debiutem w lidze.

24-letni Langlers został wybrany w sobotę graczem roku All-Star Futures po tym, jak złapał biegacza próbującego ukraść trzecią bazę w wygranym 6-4 MLS.

Zastrzeżony nietoperz klonowy Victus Pro DT29, rozmiar 34-32, zmierza do Cooperstown.

„To szaleństwo, przyszedłem dzisiaj podekscytowany tym, że tu jestem” – powiedział Langlers.

Prospekt New York Yankees Jason Dominguez i Matt Wallner z Minnesoty trafili dwa razy w trzeciej rundzie nad Kyle’em Harrisonem z San Francisco, który przegrał.

Joseph Zolota z Toronto odniósł jedno trafienie i wygrał, a Francesco Alvarez wycofał się z Mets z trenerem, który zakończył trzecie trafienie. Kolega Jays, Ricky Tidman, w piątym inningu był czysty z dziewięciu wyciągów.

Dominguez, w wieku 19 lat, był drugim najmłodszym potencjalnym graczem w meczu za strzelcem z Miami Yuri Perezem, Wynik remisuje 3-3 z jego 415ft napędem na suwaku literami. Wallner uderza później trzy rakiety w wiszącą umywalkę r Jak na 5-3, uderzenie w silnik 115,3 mil na godzinę było najtrudniejszym ze wszystkich domowych wyścigów Major League Twins w tym roku.

„W idealnym świecie właśnie tak bym zrobił” – powiedział Wallner.

Langlers dodał Homera solo na czwartym miejscu po wiszącej zmianie od Jareda Schustera z Atlanty. Langlers złapał Schustera w zeszłym roku w Double-A Mississippi, zanim Oakland nabył Langlerów w marcowej umowie, która wysłała pierwszego bazowego Matta Olsona do Atlanty.

„Wiem, jakie to dobre”, powiedział Langlers. „W zeszłym roku sprawił, że moja praca była tak łatwa. Wspaniale było być po drugiej stronie. „

Corbin znokautował Carrolla, trzeci w klasyfikacji generalnej, próbując ukraść trzecie.

Co było bardziej satysfakcjonujące?

– Na pewno wyrzuć biegacza – powiedział Langlers.

Futures Game przyciąga lepsze perspektywy. Julio Rodríguez grał w zeszłorocznym meczu i jest najmłodszym graczem All Star tego roku w wieku 21 lat, a także został wybrany w Home Run Derby w poniedziałkowy wieczór.

READ  Lawina zmiata Oilers, przedłuża suszę Pucharu Stanleya w Kanadzie

Jack Leiter, syn byłego gracza Premier League, Ala Leitera, zajął czwarte miejsce z przewagą 1-2-3, a Leiter zajął drugie miejsce od Teksańczyków w zeszłorocznym drafcie, osiągając prędkość maksymalną 97,5 mil na godzinę.

Darren Baker, syn trenera Houston, Dusty’ego Bakera, zajął piąte miejsce i uderzył w liniowiec, który został schwytany przez rozgrywającego Chicago White Sox, Oscara Colasa, z malejącym połowem.

Drużyny grały na stadionie Dodger, trzy dni przed meczem All-Star, który odbył się w parku.

Joey Wimmer z Milwaukee przeleciał obok w dziewiątej rundzie, kiedy Denzel Clark z Oakland złapał ośmiopolową ścianę. Ken Waldichuk Yankees został uratowany przez wycofanie się Jackson Chorio z browarów w samolocie.

Oglądaj graczy, podekscytowanych, że są na boisku piłkarskim wielkiej ligi, wiszących nad balustradą ziemianki. Agent Scott Borras i jego personel w pierwszym rzędzie wypełnili sekcję za tablicą domową.

Praworęczny unik Bobby Miller trafił trzy w pierwszej kolejności: Dominguez na zmianie, Anthony Volpi na podkręconej piłce i Wallner na zmianie.

Kardynałowie shortstop Maasin Wayne po raz pierwszy osiągnął 100, 5 mil na godzinę, aby w drugiej połowie znokautować Yanera Diaza z Houston, szybciej niż jakiekolwiek boisko w ważnym meczu ligowym od początku istnienia Statcast w 2015 roku. Najwyższe w lidze to 97,8 mil na godzinę, wystrzelone przez Oneila Cruza z Pittsburgha w czwartek.

Prospekt z Teksasu, Dustin Harris, miał po raz pierwszy RBI od Millera, ale NL wypracowało przewagę 3-1 fps po tym, jak Diego Cartaya z Dodgers uderzył w dwie muchy na środkowy pas ostrzegawczy, który został zrzucony przez Domingueza za dwa razy. błąd uruchomienia . Następnie Robert Hussle III z San Diego wydał piosenkę RBI, która ścigała Huntera Browna.

Dominguez, który w czwartek dowiedział się, że awansuje z Tampy do doliny rzeki Hudson, odetchnął z ulgą, gdy wrócił.

READ  Lorenzo Insigne z Toronto nie odczuwa presji jako najlepiej zarabiający w MLS

Powiedział: „Mój umysł powiedział: wszyscy zapominają o tym błędzie”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top