Landeskog to znowu za dużo dla odrzutowców, gdy Avs zbierają się z dużej dziury

DENVER – Gabriel Landskog strzelił trzy gole, Nathan McKinnon dodał dwa, a Colorado Avalanche wrócił z trzech goli w dół, by pokonać Winnipeg Jets 6:3 w piątek wieczorem.

To była druga trójka Landeskoga w tym sezonie przeciwko Jets.

Kapitan lawiny został zaatakowany przez kolegów z drużyny wzdłuż desek po tym, jak jego trzeci gol dał Colorado wygodną przewagę 6-3. Avalanche strzelił sześć bramek bez odpowiedzi, przegrywając 3-0 po zapomnianej pierwszej tercji.

Andrei Burakovsky dał prowadzenie lawinie dzięki niskiemu spadkowi przez podium Connora Hellbuicka podczas 56 sekund ostatniego okrążenia. Był to pierwszy gol Burakowskiego od 14 stycznia.

Landeskog strzelił dwa słabe punkty w drugiej połowie. Odepchnął piłkę z dala od Hellebuycka, aby rozpocząć Avs, a następnie związał ją po 3, gdy podał ją bramkarzowi Jets. W środku McKinnon strzelił bramkę po powrocie po przegranej grze z powodu choroby dolnej części ciała.

Kyle Connor, Evgeny Svichnikov i Adam Lowry zdobyli gola dla Jets, którzy przegrali 0-2:1 w swoim czteromeczowym wyjeździe. Wypłynęli po krótkiej bramce Lowry’ego, która doprowadziła do 3:0 z 3:34 przed końcem pierwszej połowy.

Mniej więcej w tym czasie obrońca lawinowy Cal Makar oddalił się i dał bramkarzowi Pavelowi Francosowi uspokajające uderzenie na podium. Wydawało się, że wykonał tę sztuczkę, gdy Francos zablokował później 16 strzałów.

W miarę jak Kolorado rosło, sytuacja stawała się niestabilna. Pierre-Luc Dubois otrzymał karę za nieodpowiednie zachowanie, a Josh Morrissey wysłał skośne zaproszenie do rzucenia się na ramię McKinnona.

Connor rozpoczął Jets wcześnie z bramką 2:13 w meczu. Nadal czuje się jak w domu, zdobywając co najmniej punkt w 22 z 28 konkursów szosowych w tym sezonie.

B. aktualizacja

Colorado Defender Boyne Byram (osobisty) jeździ na łyżwach przed piątkową poranną sesją drużynową. Byram nie grał od 10 stycznia i nie ma harmonogramu jego powrotu.

READ  Toronto Maple Leafs Peter Mrazek wyszedł na sześć tygodni

– Droga do powrotu do zdrowia zwykle nie jest prosta – powiedział trener Jared Bednar. „Mam nadzieję, że w pewnym momencie może wrócić i do nas dołączyć. Ufamy graczowi i jego harmonogramowi i nie wywieramy na niego presji, aby wrócił w najbliższym czasie. „

Aktualizacja MCNAB

Analityk lodowcowy, Peter McNab, ogłosił aktualizację swojego zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych w AltitudeTV: „Wczoraj otrzymałem wiadomość od mojego lekarza, że ​​mój rak wraca do zdrowia. emocja, którą mam, to wdzięczność.”

To jest to

Mikko Rantanen otrzymał trzy asysty, a Devon Toyuz, Makar, Valery Neshushkin i Nazim Kadri otrzymali po dwie asysty. …. Kolorado pokonało Winnipeg 7-1 w Denver 6 stycznia.

Następna

Samoloty: Zakończyli swoją niedzielną podróż w Arizonie.

Lawina: W Vegas w sobotę. Avalanche jest 5-0-1 w swoim drugim meczu z rzędu w sezonie.