Lamborghini wprowadza swój pierwszy NFT w przyszłym miesiącu

Rzym: Włoski producent samochodów Lamborghini ogłosił, że w przyszłym miesiącu uruchomi swój pierwszy NFT (non-fungible token). Lamborghini dołącza do Nike, Samsunga i innych firm technologicznych w przyjmowaniu NFT. Lamborghini Gallardo Spyder dawniej należący do Virat Kohli na sprzedaż w Kochi za Rs 1.35 crore.

„To pierwszy historyczny projekt Lamborghini NFT. We współpracy z artystą Fabianem Offnerem, Lamborghini opracowało pięć arcydzieł, które zostaną wystawione na aukcję 1 lutego”, podała firma w oświadczeniu.

Dzieła sztuki są wykonane z elementu materialnego i składnika NFT: klawisza kosmicznego, element materialny to kawałek włókna węglowego wysyłany w kosmos przez Lamborghini.

Komponentem cyfrowym jest NFT obrazu, który przedstawia Lamborghini Aventador Ultimae pędzące w kierunku gwiazdy. Oefner stworzył w sumie pięć osobnych obrazów przedstawiających poszczególne chwile w ciągu kilku sekund, gdy samochód unosi się nad ziemią. Jego części, silnik, skrzynia biegów, zawieszenie oraz setki nakrętek i śrub wystrzeliwują z podwozia jak płomień wydechowy rakiety.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy 28 stycznia 2022, 13:23 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.com).

READ  Dlaczego kocham Horizon Forbidden West po tym, jak mam dość gier z otwartym światem?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top