Lamar Jackson Baltimore Ravens pokonali Indianapolis Colts Sunday Night Football

Baltimore (AFP) – Jeszcze bardziej niż zwykle, Baltimore Ravens potrzebowały Lamar Jackson Robić prawie wszystko, próbując wydostać się z drugiej połowy dołu.

Odwrócono im plecy, a inny kluczowy gracz ofensywny doznał kontuzji – ale Kruki wciąż miały swojego głównego rozgrywającego, którego ostatni błyskotliwy wysiłek był prawdopodobnie najlepszym w jego młodej karierze.

„To jeden z najlepszych występów, jakie kiedykolwiek widziałem” – powiedział trener John Harbaugh. „To nie było łatwe. To nie było tak, że wychodziliśmy, tylko w górę iw dół pola. Musieliśmy pokonać i walczyć o niektóre rzeczy. „

Jackson rzucił podanie z przyziemienia z 5 jardów do Markiz Brown W pierwszym posiadaniu dogrywki, która dała Ravenom zwycięstwo 31-25 nad Indianapolis Colts w poniedziałek wieczorem. Rozgrywający Baltimore rzucił na 442 jardy i cztery przyłożenia, w tym parę krótkich podań TD do Mark Andrews W czwartym kwartale Kruki odrobiły straty z 25-9.

Andrews zdobył także dwa dwupunktowe dywersje podczas tego wściekłego powrotu.

Jackson poszedł 37 z 43 bez sprzeciwu. Biegł także przez 62 jardy. Jeśli odejmiecie 5 jardów, które Jackson stracił, gdy został zwolniony, to 499 jardów od 523 jardów Baltimore w nocy.

– Właśnie zostałem zamknięty – powiedział Jackson. „Byłem po prostu spokojny. Wszystko toczyło się powoli.”

Wrony musiały wytrzymać cel z 47 jardów Rodrigo Blankenship W regulaminowym finale, ale zawodnik Indianapolis chybił, wysyłając drużyny na dogrywkę.

Kruki rozegrały 43 proste mecze na 100 kolejnych jardów i wyglądało na to, że mieli duże kłopoty po tym, jak Jackson potknął się w pobliżu linii bramkowej w trzeciej kwarcie. Ale po tym spinie Baltimore zdobył przyłożenia na każdym z ostatnich czterech posiadań.

Mecz kopania w Indianapolis był ważnym powodem, dla którego gra była dogrywka. Blankenship, który podczas treningu doznał kontuzji biodra, stracił dodatkowy punkt w trzeciej kwarcie. Gdy ogierki były podniesione 25-17, kopnięcie z 37 jardów było utrudnione Calais Campbell Pozostało 4:29, co daje Krukom szansę na remis.

READ  Slater Quickuk opisuje „nieznośny” niepokój, którego doświadczał podczas swojej kariery w NHL

„Trudna strata. Dumni ze sposobu, w jaki walczyli nasi ludzie. – Musimy uczyć się na własnych błędach i uczyć się, jak kończyć mecze – powiedział trener Colts Frank Reich. Nikt nie będzie nam współczuł. Musimy się z tego uczyć i stawać się lepszymi”.

Jackson wyreżyserował 11-playing, 75-yard run, który zakończył się 4-jardowym podaniem do Andrewsa na 39 sekund przed końcem. Jackson następnie zwrócił dwupunktową przepustkę konwersji nad środkiem do Andrewsa, aby go połączyć.

Colts (1-4) wrócili na pole bramkowe, wspomagani przez niepotrzebną surową karę na Baltimore Stadium. Tavon Young Zostało 13 sekund, ale kopnięcie Blankenshipa poszybowało szeroko w lewo.

Wentz rzucił dla swojej kariery wysoko, 402 jardy i dwa przyłożenia. Jonathan Taylor Strzelił gola na 76 jardów swing pass na początku pierwszej kwarty, a następnie dodał szybkie przyłożenie w trzeciej, gdy Colts 22-3 objął prowadzenie.

Ale gra jeszcze się nie skończyła.

– Facet taki jak Lamar, wiesz, że zagra w duecie – powiedział Taylor. „Jest wybitnym graczem”.

Kruki (4-1) zajęły pierwsze miejsce w Azji Północnej po przegranej w niedzielę Cleveland i Cincinnati.

Pierwsza połowa była dość cicha, ale Kruki zaczynały i kończyły się kiepsko. Na trzecim i piętnastym miejscu Taylor wykonał zamach, wślizgnął się do Baltimore High School i ograł wszystkich innych, zdobywając w meczu tylko 2:1 przyłożenie.

Nie było dalszych bramek aż do drugiej kwarty, kiedy Kruki się uspokoiły Justin TuckerCel polowy 23 jardy. Colts mieli wystarczająco dużo czasu, aby wrócić w przeciwnym kierunku, a po zamianie na czwarte i jedenaste miejsce poczynili przygotowania do kosza z gry.

Nieodebrane kopnięcie, ale Baltimore Marlon Humphrey podstępny skok. Blankenship wykonał kopnięcie z 37 jardów, aby prowadzić 10-3 w połowie.

Kruki już nie raniąc ucznia Rachoda Batemana straciły odbiornik Sammy Watkins Za kontuzję ścięgna podkolanowego w drugiej kwarcie.

READ  Kraken (2-5-2) i Błyskawica (4-2-2) | 16:00

Indianapolis zdobył piłkę jako pierwszy w drugiej połowie i wyszedł 16-3 na 42-jardowym podaniu Wentza do Michaela Pittmana Jr. Jackson poprowadził Kruki z powrotem w przeciwnym kierunku, ale w pierwszym i 1 golu stracił piłkę i Dariusz Leonard Kupiłem go dla kucyków.

Leonard przewiózł go z powrotem do około 25 Indianapolis, a następnie odłożył na bok Izajasza Rodgersa, który przeszedł resztę drogi, aby wykonać czyste lądowanie. Przednia strona została oceniona z przodu po przeglądzie, więc ta część gry została unieważniona, ale Colts wciąż łapali piłkę i szybko jechali do TD. Bieg Taylora na 4 jardy dał wynik 22-3.

Jackson rzucił 43-jardową przepustkę przyziemienia dla Browna pod koniec trzeciego meczu.

Zatrzymać

Kruki skończyły na 86 jardach. biegnąc ich plecami Latvius MurrayI Tyson Williams I Defonta Freeman W połączeniu tylko 24 jardy na 11 buggy. Był to jeden z meczów, w których Baltimore wydawał się mieć kontuzje na koniec sezonu z powodu jego występów na zawodnikach JK Dobbins I Joss Edwards.

To zakończyło 100-jardową listę gier Baltimore, odpowiednik 43 gier prowadzonych przez Pittsburgh Steelers w latach 70-tych. Kruki utrzymały swoją passę, gdy przebiegły kilka jardów w ostatnim meczu, aby pokonać Denver w poprzednim meczu, zamiast klękać.

Uhonorowanie

Kruki wprowadziły DT Halot Njata W ich honorowym ringu w pierwszej połowie. Ngata grał dziewięć sezonów z Krukami i pomógł drużynie wygrać Super Bowl w 2013 roku.

urazy

Kucyki: CB Ksawery Rodos Wstrząśnienie mózgu zostało ocenione.

Kruki: OL Ben Cleveland doznał kontuzji kolana w drugiej kwarcie. OL Kevin Zeitler Uszkodził również kolano.

następujące

Colts: Po trzech meczach z rzędu na wyjeździe, Indianapolis gości w niedzielę Houston.

Kruki: Baltimore będzie gospodarzem Los Angeles Chargers w niedzielę.

___

___

READ  Montreal Alouettes są zdominowani przez obronę Winnipeg Blue Bombers w meczu Canada Day