Kyle O’Reilly wyjaśnia, dlaczego zdecydował się opuścić WWE dla AEW

W rozmowie z Dyskusja to Jerycho (przez Walczący), Kyle O’Reilly wyjaśnił, dlaczego zdecydował się opuścić WWE i dołączyć do Adama Cole’a i Bobby’ego Fisha w AEW. Kontrakt O’Reilly’ego z WWE wygasł około 10 grudnia, a on dołączył do AEW zaledwie dwa tygodnie później. Oto najważniejsze informacje:

O tym, dlaczego opuścił WWE NXT i dołączył do AEW: „Widząc Bobby’ego i Adama przychodzą [to AEW], jak możesz nie chcieć wrócić do tych gości i być częścią grupy takiej jak AEW, gdzie co tydzień jest jak tłum TakeOver, tylko w telewizji. Rozmawiamy o naturalnym postępie i kolejnych krokach w karierze i wydawało mi się, że był to dla mnie kolejny logiczny krok. Rebranding NXT 2.0 miał miejsce i wydawało się, że przed rebrandingiem Kyle O’Reilly był czołowym facetem w NXT, a po rebrandingu plany się zmieniły. W porządku, to biznes. Jestem całkowicie skłonny zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby ktokolwiek inny przeżył i przez ostatnie kilka miesięcy starałem się to zrobić ze wszystkimi, z którymi pracowałem. Po prostu chciałem być podekscytowany powrotem do pracy i czułem, że zostawiłem tonę na stole z New Japan, a teraz tutaj wiem, że są dobre relacje z New Japan. Wydawało się, że to nowa granica. Jest tak wielu utalentowanych facetów, tak wiele ekscytujących pojedynków, tak wiele ekscytujących meczów tagów, ponieważ podział tagów jest ułożony i uwielbiam wrestling tag team, a mój partner tag team, firma wypuszczona, a teraz on jest [in AEW]. Moja umowa została sfinalizowana, zbliżała się w grudniu, a ja skończyłem na przedłużeniu tygodnia tylko po to, żeby dokończyć i zrobić z nimi dobry interes i skończyć z WarGames i telewizją, żeby odeprzeć Von Wagnera i robić interesy dobrze. Cieszę się, że to robię. Nadarzyła się okazja, aby tu przyjechać, zawrzeć umowę z Tonym (Khanem) dzień lub dwa przed moim debiutem i oto jesteśmy” – powiedział.

READ  Psy w kosmosie, Opowieść Dark & ​​Grimm, Więcej

O tym, jak pracownicy NXT zareagowali na jego decyzję o odejściu?: „Wszyscy byli bardzo zachęcający: 'idź tam, gdzie prowadzi cię twoje serce’. To właśnie sprawiło, że dostałem się do WWE. Wszyscy bardzo wspierali robienie tego, co najlepsze dla mnie i mojej rodziny. Wszyscy byli fajni w tym wszystkim.”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top