Kwiat konopi do Polski | Farma tygodniowo

Dyrektor Zarządzający LGBT Plata Solomon.

Podpisana została pięcioletnia umowa na wyłączną dystrybucję leków pomiędzy Little Green Firma (LGP) i Medicin na dostawę marihuany do Polski.

Medesin jest spółką zależną Belian SA, największego operatora w polskim i litewskim sektorze opieki zdrowotnej, a obecnie jest oddanym partnerem w dystrybucji leczniczego oleju konopnego LGB i produktów roślinnych o wysokiej zawartości tetrahydrokannabinolu (DHC) w Polsce.

Medazine zamierza sprzedawać co najmniej 20 procent swoich produktów na polskim rynku marihuany medycznej i co najmniej 10 procent swoich produktów na polskim rynku kwiatowym marihuany medycznej o wysokiej zawartości DHC.

Dyrektor Zarządzający LGBT, Plata Solomon, powiedział, że ich umowa dystrybucyjna z Medic odzwierciedla strategiczną ambicję firmy, aby zdobyć i utrzymać znaczący udział w całkowitym rynku adresów w każdej z jej jurysdykcji.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Medesin, bardzo doświadczonym dystrybutorem farmaceutycznym na dużą skalę obsługującym polski rynek, aby pomóc nam osiągnąć ten cel” – powiedziała Solomon.

„Wartością finansową kontraktu będzie nadal liczba ostatecznych zamówień w ramach kontraktu, które podlegają wymogowi minimalnego zamówienia, a cena produktów dla LGB zostanie ustalona przez rynek w momencie sprzedaży.

„Biorąc pod uwagę zmienność liczby jednostek, które mogą być sprzedane w ramach umowy, zmienne obliczanie minimalnego kontyngentu i ustalenia dotyczące zmiennej ceny, LGB nie mógł podać dalszych wskazówek dotyczących skutków finansowych umowy, ale jej wartości pod względem bieżących kwartalnych obowiązków sprawozdawczych w ramach umowy dostarczających aktualizacje na jej temat.”

Niniejsza Umowa jest automatycznie odnawiana na okres pięciu lat od daty wydania pierwszego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu i na kolejny rok, jeśli nie zostanie wypowiedziana.

Strony już znacznie poprawiły pierwszy dokument akredytacji marketingowej LGP dla medycznego produktu kwiatowego konopi.

Pani Solan ogólnie powiedziała, że ​​polskie pozwolenia na dopuszczenie do obrotu wymagają 210 dni na ocenę i przyznanie.

READ  Polskie otwarte wejścia są niesamowite

„Wyjątkowość dostaw medycyny jest uwarunkowana zakupem minimalnych produktów” – powiedział.

„W każdym przypadku minimalna kwota jest obliczana corocznie na danym rynku za poprzednie 12 miesięcy sprzedaży zebranej i zgłoszonej przez polski regulator leków.

„Kontrakt z lekiem może zostać rozwiązany tylko wtedy, gdy materialne uchybienia LGP ​​lub bezpieczeństwo produktów jest kwestionowane przez polskie organy regulacyjne”.

Polska liczy około 38 milionów ludzi, co czyni ją piątym co do wielkości krajem w Unii Europejskiej.

Nie wszyscy lekarze mogą przepisywać marihuanę medyczną w Polsce i nie ma ostatecznej listy zalecanych schorzeń.

Polski rynek opiera się wyłącznie na importowanych lekach z konopi, a medyczne produkty z konopi indyjskich sprzedawane są w ilościach od 650 do 700 polskich automatów lub sprzedawanych w cenie od 6226 do 4244 za 10 gramów.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top