Kto może spełnić żądania Kanadyjczyków w umowie Jeffa Petriego? Jeden zespół opiekuje się drugim

warunki kanadyjski Mianowanie dyrektora generalnego Kenta Hughesa na Jeff Petri Handel znany jest od dawna. Nie poruszył się ani o cal od tego, co pierwotnie powiedział o handlu Petry’ego, co oznacza, że ​​każdy handel powinien mieć sens dla Petry’ego, ale także dla Kanadyjczyków. Pomysł, że Kanadyjczycy wyjdą z handlu teraz lub w przyszłości, uległ poprawie.

Teraz, gdy otworzyła się darmowa agencja, teraz, gdy kilka zespołów wydało mnóstwo pieniędzy na graczy i teraz, gdy i tak już mały rynek dla Petriego zmniejsza się, Hughes nie zmienił swojej melodii.

On też nie powinien.

Petrie ma umowne zobowiązanie wobec Kanadyjczyków i podczas gdy jego pragnienie gry gdzie indziej nie ma nic wspólnego z Kanadyjczykami ani nawet z hokejem, fakt, że Petrie jest na kontrakcie i jest graczem, który Hughes kocha i woli grać oznacza, że ​​nie musi . Zmienia parametry tego, jak wyglądałby idealny handel.

To właśnie odróżnia to od Złote noce w Vegas Musisz rzucić się w obronę Dylan Coughlan dostać Karolina Hurricane Zajmuje 30 bramek Maksymalny priorytet z ich rąk. Złoci Rycerze musieli dostosować ten handel do limitu. Hughes nie ma takiego zaangażowania w handel Petry, a to wszystko zmienia.

„Chodzi o znalezienie takiego handlu, który ma sens dla mieszkańców Montrealu Canadiens” – powiedział w czwartek Hughes. „Jeśli uda nam się to znaleźć, zrobimy to. Jeśli nie, Jeff będzie musiał wrócić do Montrealu i grać tutaj. Kochamy go jako gracza i myślę, że kocha wszystko w Montrealu poza komplikacjami rodzinnymi perspektywy. Więc będziemy próbować dalej”.

„To nie jest coś, co musi się wydarzyć dziś lub jutro, może się wydarzyć za tydzień, może wydarzyć się za miesiąc i będziemy nad tym nadal pracować”.

Hughes powiedział, że wciąż rozmawia z kilkoma zespołami o potencjalnej umowie z Petri. Nie całkowicie zaprzecza, że ​​ciągła obecność obrońcy Johna Kellenberga (przynajmniej do późnego czwartkowego popołudnia), innego ofensywnego defensora, może odegrać ważną rolę w rozmowach handlowych Petriego – gdy zostanie poproszony o odpowiedź. Tak czy nie, czy Klingberg zwlekał, Hughes uśmiechnął się i powiedział: „Niekoniecznie”.

READ  UEFA wzywa Ukrainę do usunięcia hasła „politycznego” z Eurogrupy | Wiadomości o Euro2020

Drużyny, które przegapiły szansę, prawdopodobnie zadzwonią do Klingberga do Howiesa, gdy gdzieś podpisze Klingberga, ale biorąc pod uwagę parametry potencjalnej umowy, patrzymy na bardzo przygnębiony rynek dla Petry’ego. Fakt, że Klingberg nigdzie nie podpisał jeszcze żadnego kontraktu, wzmacnia pogląd, że zapotrzebowanie na tego typu zawodnika nie jest w tej chwili zbyt duże.

Policzmy, co Hughes miał do powiedzenia na temat umowy, którą chciałby zawrzeć. Po pierwsze, nie chce cofać ciężkiego kontraktu. Wyobrażam sobie, że pozostałby roczny kontrakt byłby w porządku, ale wszystko, co trwało, byłoby nie do rozpoczęcia. Po drugie, Hughes nie chce zatrzymać pieniędzy przez pozostałe trzy lata w umowie z Petriem, więc każdy, kto patrzy na handel Brent Burns jako model tutaj, może o tym zapomnieć, ponieważ Zatrzymanie pieniędzy było tam dużym czynnikiem.

Po trzecie, Hughes chce w zamian czegoś namacalnego, gracza lub możliwości, a może obu, co uczyni Kanadyjczyków lepszymi. I po czwarte, końcowym rezultatem umowy powinna być poprawa odporności finansowej Kanadyjczyków.

Więc ile zespołów jest w stanie zaoferować coś, co Hughes zadowoli? Możemy spróbować to rozgryźć za pomocą prostego procesu usuwania.

Po pierwsze, pozostałe sześć drużyn w Kanadzie zostało natychmiast wyeliminowanych z planszy (Petri ma niekomercyjny skład 15 drużyn i uczciwie byłoby założyć, biorąc pod uwagę jego problem z ograniczeniami granicznymi, że będzie miał wszystkie sześć drużyn na nim). Teraz patrzymy na 25 zespołów.

Następnie jest obecnie siedem zespołów, które przekraczają limit wynagrodzeń wynoszący 82,5 miliona dolarów (chociaż poza sezonem jest 10% wzrost): BłyskawicaA lampartyA stoliceA Canuckszłoci rycerze pingwiny A Ulotki. Myślę, że możemy bezpiecznie usunąć ich z planszy, więc mamy teraz 19 drużyn z Canuckami już wyeliminowanymi w pierwszym ruchu.

Następnie, niezależnie od miejsca na czapkę, myślę, że bezpiecznie byłoby usunąć drużyny, które nie będą rywalizować w playoffach w przyszłym sezonie. W rzeczywistości jest to stosunkowo niewielka grupa, ponieważ wiele zespołów ma przekonanie o tej porze roku. Ale patrząc na to w najbardziej hojny sposób, to wyeliminuje kojotA Czarne jastrzębieA kaczkiA CyberA legendarny potwór morski A Rekiny. To daje nam 13 zespołów.

READ  „Piękny bałagan”: Płomienie mówią o elemencie ludzkim w Dniu Ostatecznego Handlu

Następnym krokiem jest przyjrzenie się tym trzynastu drużynom i określenie, ile drużyn potrzebuje gracza takiego jak Petri. Dla mnie ten proces eliminuje siedem kolejnych zespołów: bluesA LawinaTornada DzikiA ZauważyćA Wyspiarze A demony.

Więc teraz zostało nam sześć: BruinsA czerwone SkrzydłaA gwiazdyA królowieA niebieskie kurtki A drapieżniki.

Spośród nich Bruins wydaje się nie pasować. Zostało im prawie 5 milionów dolarów na okładce, a to się nie liczy Oczekiwane kontrakty Patrice Bergeron i David Craigie. Tak naprawdę nie potrzebują Petry’ego, chyba że uznają to za wystarczająco duże ulepszenie po prawej stronie Brandon Carlo Aby przejść przez całą gimnastykę potrzebną do zawarcia umowy. Wyjmuję je.

To samo dotyczy Red Wings, którzy mają dużo miejsca nawet po wyruszeniu na szaleństwo wydatków wolnego agenta, ale mają też Cydr Moritza A Philip Hornk Po prawej stronie w czołowej czwórce dwóch młodych obrońców Steve Wasserman prawdopodobnie wolało grać przez ważne minuty. Oczywiście byłoby to idealne miejsce dla Petry’ego, pochodzącego z Michigan, którego jedynym celem jest zbliżenie się do swojej rodziny, ale nie sądzę, aby Red Wings byli gotowi spełnić żądania Hughesa dotyczące umowy, której tak naprawdę nie robią. musieć zrobić.

Blue Jackets właśnie wydali dużo pieniędzy na Johnny’ego Gaudreau i nadal muszą podpisać Patrick Lin Z przestrzenią dostępną nieco ponad 3 miliony dolarów. Muszą przenieść pieniądze, więc to im nie działa, chociaż Petri byłby bardzo odpowiedni dla drugiej pary.

Można by pomyśleć, że gwiazdy miałyby sens, gdyby Klingberg wyszedł za drzwi, ale się na to nabrały Colin Miller Mają wypełnić tę dziurę i muszą podpisać Jake Oettinger A Jason Robertson, ich dwie młode gwiazdy, do nowych dekad. Mają teraz ponad 11 milionów dolarów maksymalnej przestrzeni, ale ci dwaj zajmą dużą część tego, a także muszą zostać ponownie podpisane. Rob Hintz A Denis Guryanov w przyszłym roku z Joe Pavlesky Będąc jedyną ważną umową, która wygasa. Dopasowanie było, ale teraz wygląda mniej realistycznie.

READ  Pinkbike Primer: EWS po raz pierwszy jedzie do Sugarloaf w stanie Maine

Wreszcie, tantiemy mają sens, ale nie mają zbyt wiele miejsca (około 2,3 miliona dolarów) i Drew Dottie do tyłu i Matt Roy Będąc niezawodnym graczem po prawej stronie, jego największą potrzebą jest lewa strona. Petrie prawdopodobnie byłby ulepszeniem dla Roya w drugiej parze i zapewniłby ubezpieczenie zdrowia Doughty’ego, ale pieniądze wydają się napięte. Więc je też usuwamy.

Pozostaje nam jeden zespół: drapieżniki. Mają dużo miejsca na pokrycie i dodają Petriego do pierwszej trójki? rzymski joussiA Ryan McDonagh A Matthias Ekholm Dałoby im to zrównoważoną pozycję w pierwszej czwórce, z elementem defensywnym i ofensywnym w każdej z najlepszych par. Mogą spełnić każde z kryteriów, które nakreślił Hughes, z kilkoma interesującymi możliwościami spędzania czasu bez konieczności odsyłania pieniędzy w formie złego kontraktu.

Wygląda na wygodne, ale wydaje się, że jest jedynym. Ponieważ Hughes mówi, że rozmawiał z kilkoma zespołami, jasne jest, że w grę wchodzi więcej niż tylko drapieżniki, jeśli drapieżniki faktycznie rozmawiają z Kanadyjczykami o Petrie.

Ale głównym celem tego ćwiczenia jest określenie, jak ograniczony może być w tej chwili rynek Petriego. Nawet Gaudreau, jako najlepszy dostępny wolny agent, miał tylko uzasadnione oferty od dwóch zespołów, Dla mnie Atletyczny Pierre Lebrun. Cała liga jest napięta, a Hughes szuka odpowiedniej drużyny, która ma pieniądze do wydania. A ten zespół, z wyjątkiem Nashville, wydaje się nie istnieć.

Więc kiedy połączysz te czynniki, prawie każdy zespół w NHL Ponieważ Hughes nalega, aby Kanadyjczycy dostali wszystko, czego szukają w tym handlu, być może powinniśmy wierzyć Hughesowi na słowo, kiedy mówi, że handel ten może potrwać miesiące.

„Istnieje więcej niż jeden sposób, aby uzyskać to, co musimy osiągnąć w tej branży, ale nie zamierzamy tego robić, dopóki nie zadziała dla nas” – powiedział Hughes.

Innymi słowy, nie wstrzymuj oddechu.

(Zdjęcie autorstwa Jeff Petrie: Vincent Ethier / Icon Sportswire przez Getty Images)

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top