Kto będzie następną młodą gwiazdą MLB, która podpisze długoterminową umowę? Siedmiu kandydatów, w tym Juan Soto i Vlad Jr.

Od wtorkowego popołudnia Promienie Zatoki Tampa Zbliżała się do długoterminowego przedłużenia z krótkoterminowym zdziwieniem Spacer Franco Oczekuje się, że zapłaci mu około 225 milionów dolarów w ciągu 12 lat. Zakładając, że transakcja zostanie zakończona, zastąpią ją Atlanta Braves Ośmioletnie przedłużenie Ronalda Acuñy Jr. o wartości 100 milionów dolarów jest największym, jakie kiedykolwiek podpisał gracz z mniej niż rocznym stażem MLB.

20-letni Franco zadebiutował latem ubiegłego roku po latach bycia uważanym za najlepszego gracza w grze. Narobił hałasu, trafiając .288/.347/.463 w siedmiu home runach w 70 meczach. Chociaż nie będzie obchodził swoich 21. urodzin do marca, okazało się, że jest to szybka nauka. W swoich ostatnich 30 meczach w zeszłym sezonie, Uderz 0,355/0,409/0,545 z prawie dziewięciokrotnie większą liczbą trafień (43) niż trafień (pięć). Gwiazdorstwo Franco wydaje się być pewne, dzięki czemu łatwo zrozumieć, dlaczego Rays pośpieszył, by zabezpieczyć swoje usługi.

Teraz rozsądnym pytaniem do przemyślenia jest to, kto będzie następny? tylko my Fernando Tates Syn. Nie był ostatnią młodą gwiazdą, która podpisała ogromną, długoterminową umowęRola Franco w koronie z pewnością będzie stosunkowo krótkotrwała. Poniżej zidentyfikowaliśmy siedmiu potencjalnych kandydatów do naśladowania, ułożonych według ich prawdopodobieństwa percepcji. (Zauważ, że jest to bardziej w celach rozrywkowych niż cokolwiek innego.)

Być może członkowie rodziny królewskiej są najmniej skłonni do ograniczania czasu gry zawodnika. Kiedy Dayton Moore zasugerował, że Witt miał szansę zrobić listę pierwszego dnia zeszłej wiosny, być może przeczytałeś post na forum, który był bardziej absurdalny niż faktyczny – w końcu grał tylko w 37 profesjonalnych meczach – a jednak Moore wciąż jest otwarty — umysł, który uosabia pragnienie organizacji, by postępować właściwie przez jej graczy. Jest więc zrozumiałe, że Witt byłby zainteresowany przechytrzeniem rodziny królewskiej na dłuższą metę – zwłaszcza biorąc pod uwagę precedens, który ustanowili wiele lat temu, zastępując Salvador PerezTo absurdalnie rozbudowany przyjaciel zespołowy z uczciwszym układem.

Rodriguez i Rochman to dwaj z najlepszych potencjalnych graczy w baseball. Żaden z nich nie dotarł jeszcze do głównych graczy, ale to niekoniecznie powstrzymuje ich zespoły przed zawarciem długoterminowej umowy. Wiadomo, że żeglarze próbowali dotrzeć Jared Kielnik Aby podpisać przedłużenie znajomego zespołu w przeszłości; Stąd komentarze byłego dyrektora generalnego zespołu, Kevina Mathera, sugerujące, że zespół w odpowiedzi ustali swój czas obsługi.. Wydawało się, że Orioles pod wodzą Mike’a Eliasa nie przejmował się zbytnio producentem z wielkiej ligi, dlatego na pierwszym miejscu postawiliśmy Rodrigueza. Przybycie Rochmana powinno zacząć to zmieniać i rozsądnie byłoby zamknąć Eliasa Rochmana raczej wcześniej niż później, jeśli ma go zatrzymać na dłuższą metę.

Łączymy również dwóch najlepszych głosujących w wyścigu MLS Player of the Year, ponieważ znajdują się w dość podobnych sytuacjach. Oboje uzasadniali absurdalny poziom szumu, zanim zadebiutowali, by stać się prawdziwymi gwiazdami. W tym momencie każdy z nich ma przekonujące powody, by odrzucić długoterminowe przedłużenia: Ohtani, ponieważ ma dwa sezony wolnej agencji i chce wygrać (coś, czego Anioły nie robiły zbyt często); Guerrero, ponieważ jego ojciec dorobił się pokoleniowej fortuny podczas swojej kariery, co sprawia, że ​​transakcja submarketingowa jest mniej atrakcyjna niż może być dla innych.

Obywatele zbliżają się do punktu zwrotnego w Soto. Albo muszą podpisać z nim długoterminowe przedłużenie, albo muszą zacząć myśleć o handlu nim. Może się to wydawać nierozsądne, ale z każdym mijającym dniem odnotuje wzrost swojego zapotrzebowania finansowego, a dzięki zmniejszonej kontroli nad swoim zespołem, wartość jego transakcji spada. Uczniowie są gotowi, aby gwiazdorzy przechodzili obok – Bryce Harper I Anthony’ego Rendona Przychodzi mi na myśl – więc nie ma sensu, aby Soto pozostało w stolicy do końca życia.

Pewnie głupio byłoby postawić Arozarenę za Soto, ale to są nasze rankingi i mamy ku temu powody. Arozarena właśnie wyznaczyła Scotta Borrasa na swojego nowego przedstawiciela, wskazując, że nie podpisze przedłużenia, dopóki nie otrzyma zapłaty lub nie osiągnie wartości rynkowej. Biorąc pod uwagę, że są to Promienie, o których mówimy, wydaje się bardzo mało prawdopodobne, że będą chcieli ponownie opuścić Arozarenę, aby nie powiązać całej swojej pensji z graczami. Przepraszam Randy. Jesteś dobry, ale Franco jest lepszy.

READ  Brak fanów na trybunach: Ontario odrzuca zaproszenia do otwarcia miejsc dla mistrzów opieki zdrowotnej przeciwko Game 7 Leafs-Habs

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top